Діти Сім'я

Як репетитор допоможе дитині вивчити англійську та заповнить прогалини у шкільному навчанні?

Списані олівцем підручники англійської, зошити, словники – невід’ємні атрибути школяра на кожному уроці. Іноземна мова сприймаються дітьми як щось незвичайне, нове, цікаве і таємниче. І в моменти перших уроків учні відчуваються окриленими, готовими доторкнутись до таємниці і чогось особливого.

Як жаль, що шкільна програма не дає можливості розкрити потенціал кожної дитини, пропонуючи лише нудне навчання з виконанням вправ. Добре, якщо шкільний вчитель англійської проявляє свій ентузіазм і буде пропонувати на уроці креативні завдання та форми роботи. І дуже погано, якщо дітям трапляється педагог, який в роботі використовує лише шкільний підручник. Бажання вивчати англійську мову відразу ж пропадає, а результати ЗНО зовсім не порадують!

Помітивши у дитини перші труднощі з розумінням англійської мови, батьки повинні вжити певних заходів: записати школяра на курси, постаратись вдома займатись іноземною мовою, звернутись по допомогу до приватного спеціаліста, аби підтягнути англійську. Репетитор англійської мови – чудовий варіант для того, щоб швидко та якісно розібратись у проблемах з розумінням граматики, збільшити словниковий запас, побороти страх розмовляти англійською.

З яким проблемами найчастіше стикаються діти у вивченні англійської мови?

Учити англійську мову складно дорослим, не те що дітям! У ній так багато граматичних правил, розібратись в яких не так уже і легко. Теми взаємопов’язані між собою, тому не розібравшись в одному правилі, скоріш за все дитина не розбереться і в іншому. З часом, достатньо поповнивши словниковий запас сформулювати речення не вдається. Звідси і з’являються перші трійки за самостійні і контрольні роботи, перші розчарування у своїх силах, перші бажання залишити усе, як є, і зовсім перестати старатись. Батьки повинні показати малюку, що англійська – це цікаво! І вивчення мови не має нічого спільного з нудним шкільним викладанням.

Чим тут може бути корисним репетитор? Англійську мову приватний викладач зможе показати школяру під іншим кутом зору, використовуючи творчі методи подачі. Орієнтуючись на побажання батьків і дитини, вчитель буде плавно рухатись до ключових цілей: вивчити зі школярем граматику, навчити малюка вільно розмовляти іноземною мовою, підготуватись до ЗНО. Явними перевагами індивідуальних занять будуть:

·      зручний графік;

·      постійна взаємодія «учитель-учень» в індивідуальному ключі, без інших учасників процесу;

·      використання інтерактивних методів під час навчання

·      використання ефективних навчальних матеріалів, найновіших підручників, власних наукових робіт.

Як зазвичай відбуваються заняття з репетитором з англійської?

Індивідуальний урок з приватним викладачем завжди відрізняється від шкільного. Перш за все, експериментами, великою кількістю творчості, невимушеною атмосферою. Заняття репетитор завжди намагається розбавити такими формами навчання, як:

·      аудіювання;

·      діалог;

·      обговорення героя фільму чи книги;

·      презентація есе.

Головна ціль – не боятись використовувати в будь якій ситуації англійську мову. Репетитор під час індивідуальних уроків вселяє в кожного учня впевненість у власних силах і показує, що спілкуватися англійською можна і потрібно! Приватні заняття допомагають перебороти мовні комплекси, навчитись правильно формувати речення, готують школярів до ЗНО і вступу в університет.

Як знайти перевіреного репетитора англійської мови?

Якщо знайомі не можуть порадити вам перевіреного репетитора, не впадайте у відчай! Не кидайтесь відразу ж на пошук до Гугла, набираючи запит «Репетитор англійської мови Київ». Зараз існує достатня кількість сервісів, які спеціалізуються на пошуку і підборі досвідчених спеціалістів. Пошуковий ресурс BUKI встиг зарекомендувати себе як найбільший сервіс пошуку репетитора по всій Україні! В нашій базі ви знайдете ідеального учителя для занять англійською мовою з вашою дитиною. Просто вкажіть своє місто, побажання щодо досвіду і освіти спеціаліста, бажаний ціновий діапазон і виберіть свого репетитора!

Почніть індивідуальні заняття англійською мовою – і результати не заставлять себе чекати!

Статтю підготувала та оформила Анна Г., репетитор та вчитель англійської мови

Дата публікації: 10.10.2019 img Поділитися