Здоров'я та краса Народна медицина

З каштанів приготуйте ліки для хворих суглобів

У мене вдома завжди є настоянка каштана на горілці для лікування суглобів. Це дуже хороші ліки. Ось як їх приготувати…

10 подрібнених плодів потрібно залити однією склянкою горілки і тримати 10 діб у темному місці. Відцідити, робити компреси на хворі ділянки тіла на 1-2 години.

Якщо у вас є лікувальна глина, то можна змішати її з подрібненими каштанами, отриману кашку прикладати до суглобів. Якщо хвороба скрутила пальці рук, то потрібно постійно носити кілька цих коричневих круглячків у кишені і двічі–тричі на день розминати їх, роблячи своєрідний масаж.

Для лікування ревматизму: подрібнені плоди (1 склянка) змішують із соком лопуха (1 склянка) і горілкою (200 г). Настоювати протягом 10 днів, розтирати проблемні ділянки.

Для застосування всередину потрібно приготувати відвар із каштанів. Для цього одну чайну ложку порошку з них залити склянкою води і кип’ятити 5 хвилин. Відвар приймають до їжі тричі на день. Допомагає при захворюваннях серця і судин.

Від варикозу використовують спиртову настоянку каштанів: 50 г подрібнених плодів заливають 500 г спирту, тримають 12 днів у прохолодному темному місці. Перед вживанням 30—40 крапель розвести в одній столовій ложці кип’яченої води. Пити ліки необхідно перед їжею три рази на день. Також цю настоянку потрібно втирати щодня протягом місяця у хворі місця.

Важливо знати, що рекомендовані настоянки не можна вживати при атонічних запорах, гострих гастритах, під час вагітності. При печінкових або ниркових захворюваннях щодо використання засобу із каштанів обов’язково слід проконсультуватися з лікарем.

Дата публікації: 28.09.2020 img Поділитися