Здоров'я та краса Цікаво

Ревінь – і для схуднення, і для лікування шлунку

Китайські медики вважають ревінь єдиною лікарською рослиною, яку можна спокійно давати дітям.

Китайські медики вважають ревінь єдиною лікарською рослиною, яку можна спокійно давати дітям. У тибетській медицині ревінь широко застосовують при лікуванні внутрішніх органів (шлунка, кишечника, жовчного і сечового міхура, нирок). У древніх тибетських манускриптах сказано, що ревінь розріджує густі матерії, поліпшує настрій та апетит, припиняє нудоту, очищає кров, витвережує від любовного похмілля, стабілізує серцебиття, а думки робить чистішими і яснішими.

Черешки й молоді листки корисно додавати в раціон чоловіків похилого віку, жінок у період клімаксу, особливо якщо він перебігає з неврозами, тривожним настроєм, іпохондрією.
Для приготування страв із ревеню використовують молоді черешки, що містять білок, жири, пектини, клітковину, органічні кислоти, вітаміни С, Е, групи В, каротин, калій, натрій, фосфор і залізо.

Чудові смакові властивості роблять ревінь незамінним при приготуванні зеленого борщу, киселів, цукатів, начинки для пирогів, а з молодих листків виходять смачні голубці з м’ясною начинкою. Ревінь можна додавати у розсольник замість огірків, у борщ – замість томатів.

Особливе місце посідають страви з ревеню у лікувальному і дієтичному харчуванні, оскільки він діє як м’який послаблювальний засіб. У наш час, коли кожен третій мріє трохи схуднути, це особливо цінний засіб.

Дата публікації: 07.06.2017 img Поділитися