Здоров'я та краса Народна медицина

Картопляна вода дробить і жене камені з нирок

Існує давні рецепт народної медицини, який допомагає дробити і виводити камені при захворюваннях сечостатевої системи. У такому разі п’ють картопляну воду. 

Пісок і каміння в нирках зустрічається досить часто. Адже це орган, який у нашому організмі працює фільтром. От і страждає. Камені в нирках вказують на порушення роботи органу, запалення, яке призводить до накопичення в нирках токсинів, до утворення кристалів солей, наприклад: сечової кислоти, кальцію, щавлевої кислоти, фосфору, які і утворюють камені. Камені в нирках бувають уратні (легко розчинні) та оксалатні (дуже тверді, їх видаляють здебільшого хірургічним шляхом). Також є народні способи позбутися каменів. Один з яких – картопляна вода.

Як приготувати картопляну воду?

Для приготування картопляної води треба відварити 1 кг картоплі в 6 літрах води. Картоплю спершу треба ретельно вимити за допомогою губки, бо варити її треба в кожушку (в лушпинні). Спочатку довести до кипіння на сильному вогні, потім варити на малому вогні протягом 4 годин. Картопля повинна сильно розваритися. Злегка посолити, рідину не зливати, зробити пюре. Залишити на кілька годин, після цього зверху пюре утворюється рідина, це і є картопляна вода.

Як вживати картопляну воду?

Воду злити і приймати по 2 ст.ложки 3 рази на день за 30 хвилин до їди протягом 40 днів. Під час лікування треба дотримуватися посту – вживати якомога менше їжі тваринного походження: яєць, м’яса, копченостей і молочних продуктів, а також гострих страв.
Перед початком лікування обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем!

 

Дата публікації: 23.11.2020 img Поділитися