Здоров'я та краса Краса

Бьюті-поради для сорокарічних: як зберегти молодість

Я з покоління жінок середнього віку, яке відмовляється старіти. Мені трохи за сорок, але я з цим не погоджуюся. Тепер це модно – бути молодою майже до старості.

Я підхопила цей тренд тому, що і, правда, не хочеться раніше йти зі сцени. Адже в душі – не більше двадцяти п’яти. Якщо подумати: за нинішнього рівня медицини та косметології можна затримати процес старіння. Я багато прочитала і багато спробувала на собі. Результати непогані. Мої роки мені ніхто не дає. Очі дамочки мене оцінюють на 35-37, а великодушні молоді чоловіки взагалі мене приймають за свою ровесницю, тобто. трохи за тридцять. Але для такого оптичного обману я, звісно, ​​постаралася.

У боротьбі за хорошу зовнішність я виділяю дві частини. Перша спрямовано збереження фігури, друга – це омолодження особи. Тут потрібен і ЗОЖ (здоровий спосіб життя) та невеликі візуальні хитрощі. Про ЗОЖ писати я не компетентна, а ось про хитрощі – саме те!

Вага

Головне, на мою думку, що видає наш не молодий вік – це надмірна вага. Хай пробачать мені всі пампушки у світі, я не проти різноманітності фігур у природі, але якщо говорити про молодість, то зайва вага – ворог цієї самої молодості. Всі знають приказку “Маленька собачка все життя щеня”. Тобто, худенька витончена жінка вже на старості виграє у подруг, що мають пишні форми – нехай навіть у цих жінок відсутні ознаки старіння на обличчі. Думаю, я багатьох засмутила – адже до наших сорока років ці зайві кілограми вже міцно налипли.

Позбутися їх – чисте геройство. Не займатимуся мотивацією. Цю проблему кожен вирішує собі. Я її вирішила для себе однозначно – я навідріз відмовляюсь товстіти і важчати. Тому злегка контролюю себе в їжі, і вже точно не їм на ніч. Вагии – мій постійний друг. Якщо все ж таки це велика проблема, заклинаю вас хоча б більше не одужувати!

Постава та хода

Не менш важлива річ у нашому молодому образі – це постава та хода. І до речі, у повненьких жінок і з тим, і з іншим проблема. Постави немає, хода важка, може навіть задишка. Яка вже тут молодість! Хороша постава і пружна хода у вас будуть тоді, коли ви багато рухатиметеся.

Це зовсім не означає, що я зараз умовлятиму йти в спортзал. Думаю, і без мене вам щодня дмухають у вуха про це всякі ЗМІ. Я також не люблю фітнес-клуби. Мені нудно мучити себе тренажерами. Натомість я люблю затяжні піші прогулянки та танці. Тому часто гуляю по Москві, покриваю кілометрів по 5-7, причому з превеликим задоволенням. І ходжу до танцстудії. І відчуваю, що кістки, суглоби та м’язи рухливі, здорові. Я не фанат кубиків на пресі та м’язистих жіночих задів. Вважаю, цілком достатньо, коли ваше тіло у здоровому тонусі – і все. Коротше, рецепт тут простий – більше рухів: на сходах, пішки до роботи, велосипед, танці або ще щось на ваш смак.

Перші два пункти є найскладнішими, і вони будуть вам коштувати перебудови вашого життя з нездорової в здорову. Окрім краси та молодості, ці два пункти вам дадуть і річ важливіша – здоров’я. Подумайте про це серйозно.

Наступні мої поради – це вже жіночі хитрощі. Невеликі трюки з косметикою та одягом. Ще раз скажу, що це все я застосовую на собі.

Зачіска

Ось, наприклад, зачіска. Так як овал обличчя вже не так чітко окреслений, як у молодості, потрібно його трохи прикрити зачіскою середньої довжини. Пасма різного рівня обрамляють все обличчя і таким чином ховаються проблемні місця на обличчі та шиї. Колір волосся точно не повинен бути чорним. Дурний блондин теж не вітаю. На мій погляд, оптимальні відтінки – каштан, русявий. Втім, це індивідуально. Але ще раз наполягаю на відсутності чорного на вашій голові! А ще зачіска не повинна бути дуже акуратною, вивіреною, волосок до волоска. Невелика недбалість додасть вам якраз молоду завзятість.

Макіяж

Тут багато нюансів. Я не говоритиму про систему догляду, це ви самі без мене все добре знаєте і робите вже щоранку та вечір. Правда ж? А якщо не робите, то робіть – тепер вже філонити ніяк не можна, треба зберігати те, що ще в непоганому стані. За допомогою макіяжу можна стати дуже молодою і свіжою особливою.

Колір обличчя

Ось дивіться, які у нас проблеми – зморшки та несвіжий колір обличчя! Зі зморшками боремося за допомогою кремів та інших речей. Колір обличчя у нас може бути який завгодно.

Дата публікації: 07.02.2022 img Поділитися