Які продукти покращують настрій?

Американські журналісти видали книгу про продукти, де стверджують: деякі з них здатні впливати на емоції людини. Які саме?

Книга The De-Stress Diet, авторами якої є журналістка Анна Мегі та терапевт Шарлотта Воттс, подає список з декількох десятків продуктів, регулярне вживання яких покращує настрій.

Лідерами серед продуктів, що покращують настрій, є:

1. Селера – має сильну заспокійливу дію. Вживання лише чотирьох стебел у день може зняти підвищений артеріальний тиск – головну ознаку стресу.

2. Часник – нормалізує кровообіг, вирівнює баланс цукру, посилює процеси детоксикації в організмі.

3. Брюссельська капуста, броколі, білокачанна капуста – усі вони містять сполуки сірки, що  стимулюють вироблення ферментів, які зупиняють ріст ракових клітин,  знижують  рівень тривожності і депресії.

4. Локриця (солодка) – змушує наднирники виробляти ферменти, що пригнічують кортизол, головний гормон стресу.

5. Жирна риба – кислота Омега-3, яка міститься у великих кількостях в макрелі, лососеві, форелі та сардинах, допомагає мозку боротися зі стресом і дратівливістю.

6. Ромашка – чай з цієї рослини лікує безсоння, відчуття постійної тривоги і проблеми зі шлунком. Також покращує стан шкіри обличчя.

7. Шоколад – 40 г чорного шоколаду на день допоможуть впоратися зі стресом і збільшити викид  ендорфінів – гормонів радості і насолоди.

8. Арахіс – містить масу речовин, які боряться з тривожністю. Допомагає приборкати апетит і знизити потяг до солодкого.

9. Оливкова олія – захищає від стресу і серцево-судинних захворювань, а також від  деградації мозок, серце, печінку та очі, на які, зазвичай, вкрай негативно впливає стрес.

10. Ягоди – багаті на антиоксиданти, які підтримують функції кровообігу в мозку, допомагають справитися із хронічним стресом, знизити рівень холестерину.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook