Яка ти на смак? Чудовий текст, який варто прочитати кожній жінці

Запам’ятай раз і назавжди: ніхто не оцінить твоїх жертв, поки ти не почнеш любити і ставити свої потреби на перше місце.

Годі намагатися задовольнити чужі бажання. Годі підлаштовуватися під інших. Це просто не смачно. Тебе ніхто не захоче, якщо ти будеш віддавати себе.

У тебе з’явиться смак лише тоді, коли ти приймеш себе і наважишся бути собою. Після цього оточуючі зможуть розгледіти тебе серед сірої маси. Після цього ти зможеш когось зацікавити. Після цього тебе перестануть розглядати як інструмент для реалізації власних цілей. Ти станеш окремою, повноцінною і незалежною одиницею.

Додай спецій у своє життя. Не будь прісною! Тебе не покохають за спроби бути не тим, ким ти є насправді. Слідуй за поривом власної душі. Йди туди, куди підказує серце і роби те, що викликає в тебе жагу й захоплення. Рухайся, пробуй, розвивайся і вдосконалюйся. Не бійся поразок чи невдач. Не бійся осуду чи докорів. Живи заради себе! Зроби себе смачнішою!

Ти станеш цікавою тоді, коли все буде крутитися навколо тебе. Тоді, коли головними будуть твої бажання, мрії й цілі. Тоді, коли ти дозволиш собі стати вільною і незалежною.

Проте ніколи не варто забувати про здоровий глузд. Звучати — не означає кричати в істериці. Крик з’являється через слабкість, страх і безвихідь. Чоловіки агресивно реагують на це. Зрештою як і на продумані вчинки, завчені слова і логічні висновки.  Забудь про сценарії. Імпровізуй!

Не бійся заявити про власне «я». Поки ти намагаєшся затримати у своєму житті інших людей, втрачаєш саму себе. Годі реагувати на чужу думку. Потрібно цінувати себе і встановлювати власні правила гри. Лише так ти зможеш пізнати себе, знайти свій смак, свій колір і своє тіло.

Тоді, коли ти станеш повноцінною одиницею суспільства, люди почнуть помічати тебе і самі будуть намагатися залишитися поруч. Однак ти жодним чином не будеш від них залежати. Ось вона справжня свобода.

Просто звучи…

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook