Здоров'я та краса Народна медицина

Як травами прогнати лямблії у дитини: треба 1 ложку…

Досить часто у дітей виявляють лямблії. І батьки бояться давати таблетки, адже вони токсичні і мають дуже багато протипоказань. У такому разі на допомогу можуть прийти лікарські трави. Лікування значно довше, зате натуральне.

Жінка звернулася до академіка фітотерапевта Євгена Товстухи із проханням допомогти позбутися лямблій у дитини: “Педіатр поставив діагноз «лямбліоз» і призначив багато таблеток. Я прочитала протипоказання і боюся давати ці ліки, бо  дитині лише 5 років. Можливо, самі пропадуть? Чи є інший спосіб прогнати лямблії?”
За словами Євгена Товстухи, лямблії – це найпростіші організми, які паразитують у печінці. Самі вони, як правило, ніколи не пропадають. І дав рецепт, як позбутися лямбліозу натуральними засобами.
“Для лікування лямбліозу є надійні рослини: родовик лікарський, барбарис, цикорій, м’ята перцева, меліса та медунка лікарська, – каже фітотерапевт. – Якщо для дитини 5 років, то потрібно 1 чайну ложку рослини залити 100 мл води, кип’ятити 3 хвилини, настоювати від декількох годин до цілої ночі. Дитині вживати по 1-2 чайній ложці настою за 30 хв до їди. Вживати по тижнях: наприклад, тиждень – родовик, тиждень – барбарис, тиждень – цикорій. Лікування триває мінімум 1-2 місяці. Якщо цист паразита не буде знайдено протягом тижня, то необхідно пролікуватися ще місяць-півтора”.
Перед застосуванням будь-яких рецептів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!
Дата публікації: 02.02.2021 img Поділитися