Сім'я Стосунки

Як пробачити дружину, яка зрадила

Реальність обманутого чоловіка: Мені зрадила дружина. Спочатку мені її подружка донесла, сказала, що не може дивитися, як я з рогами ходжу, а коли дружину до стінки припер, вона в рев, каже, що вже давно у них нічого немає. Вигнав до матері, а що робити не знаю, у нас двоє дітей і життя начебто налагоджене… Що порадите?

Мені 30, двоє дітей, синові 8, дочки 4, дружині 26, разом 10 років, будинок купили недавно. Днями ввечері, коли моя була ще на роботі до них зайшла її подружка з шампанським. Типу, я твою почекаю, у мене сьогодні день народження і треба відзначити. Ну і поки чекали, вона мені розповіла про пригоди моєї благовірної. Каже, що почалося у них по приколу, флірт, листування.

Потім зустрічі, з усіма наслідками, що випливають і вже півроку. А моя як з котушок злетіла і навіть говорила, що до мене у неї огида і все остогидло, і якби не цей новий будинок і діти – вже б давно від мене пішла. А подружці типу мене шкода, такий я мужик відмінний, а ношу такі роги розлогі, не може вона бачте дивитися, як всі з мене сміються. Ну я подружку цю додому відправив, а свою чекати став, думав – вб’ю, але…

Прийшла, я її за шию схопив, а вона в рев. Кричить – Льоша не бий, я оступилася, у нас вже місяць нічого немає, я люблю тільки тебе. В результаті  відкинув і прогнав до матері.

Знаю, що мені мужики на цей рахунок скажуть, але життя то налагоджене і діти щасливі, розлучатися не хочеться, але і пробачити не можу. Як бути? Мені тут порадили напитися і змінити теж, чи не розповідаючи дружині, для себе, для самозаспокоєння, типу стане легше, і жити зможемо далі, може і правда?

Є така приказка: коли один ключ підходить до багатьох замків, то це офігенний ключ, а коли до одного замку підходить багато ключів – це фіговий замок

В моїй голові – подвійні стандарти. З одного боку ніби хороша сім’я і зберегти її треба було б, але як я потім буду з цим жити, як зможу поважати сам себе після цього?

Дата публікації: 03.06.2021 img Поділитися