Життєві історії Сім'я

Є люди – мухи, а є люди – бджоли. Придивіться, хто біля вас?

Якось начальник вирішив подарувати своїй секретарці кілька мільйонів доларів. Але жінка відмовилася від грошей. Ось чому…

Якось один мільярдер проводжав на пенсію свою секретарку, яка пропрацювала з ним пліч-о-пліч довгий час. Чоловік вирішив зробити добру справу і подарувати їй кілька мільйонів доларів, щоб вона ні в чому не мала потреби на пенсії.
Але секретарка відмовилася від грошей: “Що ви робите? Навіщо? Я й так до виходу на пенсію заощадила собі кілька мільярдів доларів”.
Це дуже здивувало мільярдера: “Але як? Ви заробляли лише 5-6 тисяч доларів на місяць? Як ви заощадили стільки грошей?”
Секретарка все пояснила: “Я постійно брала участь у зборах з вами. Коли ви телефоном скуповували вільні землі або якісь цінні папери, я робила те ж саме, хоча в невеликих обсягах. Я копіювала ваші дії. Таким чином, коли ви заробляли мільйони, я заробляла десятки тисяч доларів. А коли Ви заробляли мільярд, я мільйон”.
Ця історія вчить одного: з ким поведешся, того й наберешся. Є люди – мухи, і є люди – бджоли! Бджола завжди вас вестиме до квітів. З розумними людьми будете розвиватися! З хорошими людьми – досягатимете цілей! З поганими завжди будете в негативі. Тримайтеся якнайдалі від людей, які не мають мрії та цілей, які завжди скаржаться на життя: вони вас потягнуть вниз! Перевірено.
Лейла Адімуратова “З ароматом кави”, переклад Крстіни Родніної
Дата публікації: 29.11.2021 img Поділитися