Відпочинок Сім'я

7 речей, які не можна дарувати і приймати в подарунок. Вони приносять нещастя!

Провидиця Ванга колись сказала: «Одним подарункам радій, інших остерігайся». Справді, згідно з народними прикметами, від певних подарунків краще відмовитися. І самому ці речі ліпше нікому не дарувати.

Ножі, ножиці і будь-які інші гострі предмети людина повинна купувати сама, адже вони є носіями негативної енергетики. Якщо ж у вас все-таки попросили подарувати, наприклад, ножі, попросіть за такий подарунок символічну плату. Тоді він втратить негативну енергетику.

Годинник не символізує нічого поганого. Але от коли він зупиниться – це означає закінчення щасливого життя. Якщо ж вам подарують годинний – віддайте за нього кілька монет, і негативу не буде.

Беручи в подарунок порожній гаманець, ризикуєш втратити свій фінансовий успіх. В ньому повинна бути хоч одна копійка!

Хустинка, носовичок – не найкращий подарунок, навіть якщо він шовковий та іменний, з вишитими ініціалами нового власника. Річ у тому, що у культурах багатьох народів є існує традиція дарувати хустинки на похоронах. тому вони пов’язані зі сльозами і сумом.

Подаровані перли можуть притягнути біду, збитки і хвороби. У багатьох країнах перли символізують сльози вдів і сиріт.

Дзеркало – предмет, оповитий містикою. Він вбирає нергетику усіх, хто у нього дивився до вас.А ще вважається, що дзеркало може забрати красу, молодість і життєву силу. Особливо варто уникати антикварних дзеркал.

Не варто дарувати посуд, а саме порожній посуд. Він може призвести до безгрошів’я. У посуд потрібно бодай щось покласти, хоча б копійку, – і подарунок стане “щасливим”.

До прикмет можна поставитися по-різному: і посміятися, і обуритися, і прислухатися. Але якщо подарунок зроблено від щирого серця, то ніщо не зможе вам нашкодити!

Дата публікації: 06.11.2019 img Поділитися