Відпочинок Кухня

Старий Новий рік: яким буде рік – скажуть… вареники

Як Новий рік не буває без «Олів’є» та мандаринів, так Старий Новий рік – без вареників. Їх можна наліпити різноманітних форм і з величезною кількістю начинок. А ще зробити вареники із сюрпризами і напророкувати, яким буде прийдешній рік.

12.01.2021 11:40

Є така давня традиція – на Старий Новий рік ліпити вареники і класти в них сюрпризи, аби напророкувати, який буде прийдешній рік.

Попадеться борошно замість начинки – до мУки, квасоля – до дітей, ґудзик – до обновки, цукор – до солодкого життя, сіль – до труднощів, перець – до несподіванок, мотузка – до дороги, копійка – до грошей, зубець часнику – провісник палкого кохання, лавровий листок пророкує славу й успіх, горошини перцю – нових друзів, гречка означає добробут, достаток у домі, шматочок деревини – до нового дому, жолудь – великий сюрприз, у варенику хвоя – отже, цьогоріч вдасться все, що побажаєте, волоський горіх – міцним буде здоров’я, горох – до спокою і затишку вдома, гриби – до довгого і щасливого життя, родзинки – до спокуси, капуста – до грошей, картопля – до кар’єрного росту, пшоно – до клопотів, сир – до несподіваних грошей, яблуко – до заслуженої винагороди.

А які саме вареники приготувати і з якими начинками – обирати вам. Ми зібрали для вас найкращі рецепти!