Сім'я Секрет успіху

Не слухайте нікого! Шум чужих думок здатний заглушити ваш внутрішній голос

Слухайте тих, кому пощастило перевірити знання на своєму досвіді.

Не слухайте заміжніх про те, що в житті є інші радощі, крім чоловіка. Запитайте у них про це, коли вони залишаться одні.

Не слухайте тих, у кого троє дітей, яке це щастя їх не мати і присвячувати весь час собі. Послухайте їх потім, коли діти виростуть.

Не слухайте не закохану жінку про те, чого вона ніколи не дозволить у відносинах і як треба тримати кордони. Запитайте, як їй це вдається, коли вона закохається.

Не слухайте вільного молодого чоловіка, який радить вам ні до кого не прив’язуватися. Запитайте його, коли йому буде за шістдесят п’ять.

Не слухайте тих, хто вчить стежити за собою, не маючи ні сім’ї, ні дітей. Послухайте їх після двох вагітностей і десяти років шлюбу.

Не слухайте самотню бізнес-вумен про те, як вміло вона планує свій день. Запитайте у неї про це через кілька років після того, як вона відпустить няню, уклавши дітей спати.

Не слухайте людей, які в щасливих шлюбах про те, як піти від агресора. Запитайте, якщо вони стали щасливими після цього.

Не слухайте тих, які не переживали, але знають, як треба. Якими б знаннями вони не володіли, вони знають, як має бути, але вони не знають, як це буває.

Лілія Ахремчик

Джерело

Дата публікації: 10.11.2020 img Поділитися