Духовність Сім'я

Молитва про захист сім’ї від усякого зла, заздрості і відьмарства

Є молитва, яка здатна захистити сім’ю від будь-якого лиха, зла, заздрості і навіть від чаклунства. Молитва до Кіпріана – найсильніший захист від диявольського підступу.

Зло має різні форми прояву. Загроза в тому, що найчастіше злі дії невидимі. А якщо ворог невидимий, то і захист потрібен особливий – духовний. Щоб захиститися від будь-якого лихого, від ворогів і заздрісників, моляться до святого Кіпріана. До нього також звертаються, щоб стали на шлях істинний люди,  які займаються окультизмом, магією, ворожіннями і т.п.

«О, святий угодник Божий, мученик Кипріян. Відомо мені, що до Тебе взивають в хвилини смутні і допомогу тут же від Тебе отримують. Прийми і від мене, недостойного раба Божого (ваше ім’я), прохання просте. Молися до Господа, попросивши для мене зміцнення віри і в печалях втіхи. Так нехай захистить Він мене від нападу людей злих і всяких дій. Будь, святий Кипріян, мені вірним помічником в боротьбі з ворогами. Яви мені заступництво своє. З підтримкою. Твій шлях земний пройду і опинюся в Царстві Небесному біля всіх святих. Амінь».

Дата публікації: 16.09.2021 img Поділитися