Здоров'я та краса Народна медицина

Як перемогти головний біль без таблеток

Якщо розболілася голова, а під рукою немає таблеток або ви проти їхнього застосування, не засмучуйтеся. Біль можна прогнати іншим способом.

У зв’язку з різкою зміною погоди, похолоданням або потеплінням,  багато людей скаржиться на головний біль. Якщо біль застав вас зненацька, а під рукою жодного знеболювального, можна спробувати якісь із нестандартних способів боротьби. Найдієвіші і найцікавіші методи боротьби з головним болем без пігулок опублікував “Таблоїд Волині”

1. Цей спосіб мало кому відомий, але, кажуть, доволі дієвий. Знадобиться цедра одного середнього лимона і трохи кип’яченої води. Цедру залити водою і залишити поки не стане м’якою. Потім злити воду, а саму цедру помістити в 1-2 шари марлі і покласти компрес на 15-20 хвилин на скроні.

2. Людям, які часто страждають від головного болю, варто придбати аромалампу. У неї можна додавати масло евкаліпту, материнки, ромашки, чайного дерева, кокосу або кориці. Ці аромати благотворно впливають на людський організм, і допомагають впоратися з головним болем. Особливо корисна ароматерапія тим, хто страждає мігренню.

3. Якщо виникає головний біль напруги, допоможе нескладна вправа. Протягом хвилини глибокого вдихаємо, потім робимо максимальний вдих, видих, дихання затримуємо і відразу ж робимо шість присідань. Потім знову протягом хвилини глибоке дихання. Але варто розуміти, що така вправа зніме лише легкий біль.

4. Закрийте по черзі правий та лівий носові ходи й визначте, у якому найбільш ускладнене дихання. Подихайте через нього кілька хвилин.

5. Можна потримати грілку на області нирок хвилин 10-20. Звісно ж, якщо немає ніяких проблем із нирками.

6. Для поліпшення стану можна просто легкими рухами пальців рук помасажувати голову, прийняти контрастний душ або потримати ноги в гарячій воді.

7. Незважаючи на те, що головний біль часто стає причиною утримання від сексуального життя, науковці доводять, що саме секс допомагає позбутися різних видів болю, зокрема й головного. Німецькі вчені перевірили теорію про те, що секс призводить до викиду ендорфінів – природних знеболювальних, а також впливає на тиск. До речі, помітили, що чоловікам такий спосіб подолання болю допомагає краще.

Дата публікації: 14.03.2022 img Поділитися