щеплення

Як не втратити інформацію про щеплення дитини?

Зверніть увагу: якщо інформація про проведені щеплення відсутня і немає можливості її відновити, доведеться зробити повторний курс щеплень. Тому інформацію про щеплення треба зберігати!
Інформація про щеплення, які зроблені дитині, є дуже важливою. По-перше, на основі цього лікар складає подальший план вакцинації, щоб захистити дитину від інфекційних захворювань. По-друге, інформація щодо зроблених щеплень у вигляді довідки за формою 063/о (це власне карта профілактичних щеплень) знадобиться при вступі чи зміни освітнього закладу.
Карту профілактичних щеплень важливо зберігати, щоб у дорослому віці людина знала, від чого її вакцинували або не вакцинували в дитинстві.
Зверніть увагу: якщо інформація про проведені щеплення конкретної дитини недоступна і немає можливості її отримати або ж відновити, лікар порадить зробити повторний курс щеплень,  – пояснюють в НСЗУ.
  • Щеплення: відповіді на ці запитання хвилюють усіх батьків

Запитайте у лікаря про щеплення

Радимо батькам дбати про те, аби не втратити інформацію про зроблені щеплення своїм дітям. Для цього потрібно запитати свого педіатра чи сімейного лікаря: чи внесено записи про вакцинацію в електронну систему.
На відміну від паперових даних, дані, які зберігаються в електронній системі охороні здоров’я надійно захищені. Раптовий чи вимушений переїзд та інші непередбачувані обставини не вплинуть на інформацію, яка є електронних медзаписах пацієнта. Інший сімейний лікар з дозволу пацієнта зможе отримати доступ до такої інформації, тож довідка про щеплення в новому місті не буде проблемою.
Тож після кожної вакцинації обов’язково цікавтесь, чи внесено інформацію про проведене щеплення до електронної системи охорони здоров’я.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook