Здоров'я та краса Краса

Як підібрати взуття до спідниць різної довжини. Інфографіка

Іноді визначитися, що взути, буває ой як непросто. Пропонуємо вам орієнтири для створення вишуканого образу.

Сукні та спідниці є в гардеробі кожної жінки. Вони надають шарму та елегантності, підкреслюють жіночність і сексуальність. Щоб образ мав гармонійний вигляд, важлива кожна деталь, особливо правильно підібране взуття.

1. Спідниця-міні

Її можна вдало поєднувати з різним взуттям. Це можуть бути чоботи без каблука або з невеликим каблуком, босоніжки на танкетці, черевики або сандалі, туфлі з невеликим каблуком. Звісно, все залежить від сезону і від матеріалу самої спідниці.

2. Спідниця до середини стегна

Такі спідниці добре виглядають з босоніжками або туфлями на танкетці або босоніжками без каблука. Також можна взути черевики або чоботи на широкому каблуку.

3. Довжина до коліна

Краще взути чоботи без каблука або на підборах, туфлі на танкетці або класичні туфлі на підборах. Також можливий варіант з балетками і босоніжками на платформі.

4. Нижче коліна

Спідниці нижче коліна найчастіше добре поєднуються з чобітьми на танкетці або платформі, босоніжками або туфлями на танкетці чи на шпильці.

5. Міді

Під розширену до низу спідницю-міді найкраще взути чоботи на підборах, які облягають гомілку, класичні черевики або туфлі на танкетці. Балетки і взуття без каблука з такою спідницею виглядатиме невдало.

6. Максі

Максі-спідниці рідко вдало можна поєднувати з чобітьми, зате вони відмінно виглядатимуть з босоніжками на платформі, балетками і сандалями. Восени максі спідниці можна одягати з акуратними черевиками на низькому каблуку.

Дата публікації: 07.06.2018 img Поділитися