Як донести білорусам інформацію про війну

Українці, вдома на смартфонах ми можемо допомогти нашим хлопцям на передовій! Приєднуйтеся до білоруських телеграм-каналів і поширюйте правдиву інфу.
Поширюйте та працюйте на перемогу самі!
Уточнений (хоч, звичайно, не повний) список чатів, у яких сидить безліч білорусів. З-поміж них і ті, хто теж хоче рятувати українців від “хунти” і “банредорвцов”, і ті, хто може вмерти завдяки союзу диктаторів Лукашенка та Путіна, і їхні рідні, і просто люди, які не мають правдивої інформації, а про війну в Україні дізнаються із імперських гімнометів.

Яку інфу поширювати

Отож, пропоную вам усім долучатися до цих каналів і поширювати нашу інформацію:
  1.  дані з офіційних джерел про бої і перемоги фронтах та здобутки ЗСУ;
  2. новини з перевірених українських ресурсів;
  3. інформацію про злодіяння окупантів щодо мирного населення України;
  4. фото/відео із захопленими у полон «асвабадітєлямі»;
  5. фото/відео знищеної техніки та живої сили ворога.
Білоруси мають знати, чим та як окупанти платять за хворі амбіції Путіна. І мусять зробити у себе вдома все можливе, аби їхні вояки не загинули за імперські амбіції кремлівського неадеквата та його “друзів”.

Куди поширювати

Крім того, максимально в УСІХ інших каналах та соцмережах (у тому числі, використовуючи VPN, в «Однокласніках» та «В контактє») у першу чергу серед білоруських користувачів та їхніх місцевих груп поширюйте перелічену вище інформацію про дії військових РФ у нашій країні. Хай бачать відео з полоненими та трупами, злочини армії агресора проти людей та силу наших Героїв. Може, ці важкі кадри хоч когось врятують від відправки на смерть та ганьбу.
Слава Україні!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook