Усім жінкам розповідаю: при кровотечах допомагає сік кропиви

Я щороку заготовлюю кропиву, давлю з неї сік і змішую з медом. Це чудовий натуральний засіб для жінок, які мають проблеми з кровотечами. А ще він гемоглобін прекрасно піднімає!

“Сік кропиви і  мед, змішані в рівних пропорціях – це прекрасний засіб від анемії, а ще він зупиняє важкі кровотечі. Тому дуже допомагає жінкам з рясними виділеннями під час менструації”, – розповідає Віра Кошеля.

Жінка розповіла, як саме готує сироп. Найкраще, за її словами, робити цей засіб із весняної кропиви, вона більш соковита. Кропиву потрібно помити, підсушити, віджати сік, змішати його з медом 1:1, зберігати в холодильнику в скляному посуді, загорнувши у фольгу, щоб було менше контакту зі світлом. Мед додавати зразу, а користуватися можна, поки не закінчиться.

“”Пригощаю” тих дівчат, у кого є проблеми – усім допомагає”, – каже жінка. – Але є застереження: цей засіб дуже згущує кров, тому його не можна вживати більше однієї столової ложки в день! А ще треба бути обережними людям з тромбозами. Не приймати просто для профілактики, це лікарський засіб!”.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook