Діти Здоров'я та краса

Олія на травах: немовлятам – від попрілостей, мамі – замість крему. Рецепт

Коли моєму синочку було два тижні, у нього з’явилося почервоніння на сідничках. Засіб, який допоміг, приготувала моя бабуся. Він цілком натуральний і, як показав досвід, ефективний.

Присипки, креми, мазі – ними я ніколи не користувалася, бо вважаю, що від «хімії» дитині багато шкоди. Коли у мого Артемчика на сідничках з’явилися попрілості, мені допомогла олія на травах. Її приготувала моя бабуся.

Це сімейний рецепт, яким відтоді користуюся і я. Гадаю, цим рецептом варто поділитися із читачами. Адже олія чудово допомагає малюкам. Я, до речі, нею користуюся також.

Бабуся настояла олію на лікарських травах: жменю суміші сухої череди, нагідок і ромашки вона зав’язала у марлеву торбинку, вкинула у склянку олії, довела до кипіння і поставила на добу на припічку (у тепле місце). Відтак траву викинула, а олію перелила в баночку.

Нею я змащувала малюка після купання – і за день-два висипання зникали. Тепер такою олією сама користуюся після сонячних опіків, для заспокоєння шкіри після укусів комах і просто змащую руки й ноги проти сухості. Набагато краще за будь-які куповані креми!

Ірина ШЕРШУН, Рівненська обл.

Дата публікації: 02.07.2018 img Поділитися