Сім'я Секрет успіху

Ти впораєшся, я в тебе вірю, моя дівчинко! – важливі слова для кожної жінки

“Ти впораєшся, у тебе все вийде, ти – розумна і красива дівчинка!”, – багато жінок не чули цих слів у дитинстві. А вони важливі для кожної з нас! Обов’язково їх прочитайте!

Як важливо буває отримати слова підтримки, які ти не чула в дитинстві. “Ти впораєшся, у тебе все вийде, ти – розумна і красива дівчинка! Ти впораєшся, я в тебе вірю, моя дівчинко!” Але що якщо дівчинка виросла, але так і не почула ні від кого цих слів? Вона цілком може сказати їх собі сама.

Ти впораєшся з життям, дівчинко моя! Я в тебе вірю.

Згадайте всі ситуації з дитинства і батьків, які не давали вам підтримки, потрібної для вашого зростання. Або давали, але не таку, яку треба.

На основі спогадів складіть потрібний текст, звернення до самої себе. Можете скористатися як шпаргалкою цим текстом.

“Дівчинко моя, у тебе все вийде. Помилки – це супер! Адже саме на помилках ти ростеш і вчишся. Якщо тобі страшно, ти завжди можеш прийти під моє крило. Ми разом подумаємо, як діяти далі, і у тебе все буде чудово. Помилка – це твій вчитель і твій друг. Твій помічник на шляху до успіху. Я хочу тобі сказати, що ти все робиш просто чудово, навіть помиляєшся чудово, на відмінно. Дій сміливо, я завжди поруч. Я тут.

Дівчинко, у тебе все чудово виходить. Поспішай повільно, візьми стільки часу, скільки тобі потрібно, щоб розібратися з новою інформацією. Склади план. Ти дуже здібна, і добре все розумієш, у тебе гострий розум. Ти впораєшся, я в тебе вірю. Ти вся в бабусю, дідуся, маму і тата – ти взяла від них краще, у тебе добре розвинене логічне мислення. Будь-яка дія і знання – це цінний досвід, ти вчишся кожен день і ти – розумниця і золотце, я твій турботливий батько і завжди підтримаю тебе своєю мудрістю, турботою і любов’ю. Ти улюблена дочка, внучка, сестра. Ти хороша.

Люба, ти дуже здібна, сильна і самостійна дівчинка. На тебе завжди можна покластися. Щастя живе всередині тебе і залежить тільки від тебе. Радісним і щасливим ти робиш себе сама. Ти здатна оточити себе люблячими людьми. Ти з усім можеш впоратися сама, тому що ти розумниця, і якщо ти натикаєшся на перешкоду, яка здається зараз непереборною, ти завжди можеш звернутися за допомогою і я тобі допоможу. Допомога поруч – послухай себе і ти почуєш всередині цей підтримуючий і сильний голос.

Я знаю, ти виросла талановитою людиною! Ти продовжуєш рости в своєму темпі і з потрібною тобі швидкістю. Ти обов’язково відкриєш свою справу, у тебе попереду прекрасне майбутнє повне досягнень, радості і щастя і любові, адже така здібна, смілива, розумна і талановита дівчинка! Все у тебе виходить просто чудово. Коли ти сама виконуєш завдання, у тебе відмінно входить, ти можеш попросити допомоги у інших, але і сама робиш все прекрасно! Я тобою пишаюся. Здорово, як ти з усім справляєшся, яка самостійна, просто розумничка.

Я нікому тебе не дам тебе образити. Ти завжди будеш під моїм захистом. Я завжди буду поруч з тобою і головне – у тебе завжди будеш ти. А з тобою дуже цікаво! Ти хороша людина. Ти розумна і талановита. У тебе величезний потенціал. Дій спокійно і розмірено – у тебе все вийде. Ти будеш з собою грати, читати, розмовляти, подорожувати, вчитися, і це дуже класно! Ти свій найкращий друг. Ти залишишся з собою до самого кінця, і ти просто чудова, добра і надійна для себе самої. Хто б не був поруч з тобою, пам’ятай, що головне, є ти і це величезне щастя, адже з собою ніколи не буває нудно. Будь вірною собі, своїм планам і своєму розвитку. Я тебе люблю, я дбаю про тебе. Люби і ти себе. Піклуйся про себе. Стався до себе, своїх дій дбайливо і по-доброму. Цінуй кожну мить твого життя.

Люба, ти легко вибереш роботу собі до душі і прекрасно з нею впораєшся. Я в тебе вірю і завжди тебе підтримаю.

Дорога, я знаю, тебе чекає велике майбутнє, повне звершень і перемог. Ти дуже здібна, талановита, ти вмієш домагатися своїх цілей, у тебе все вийде, я в тебе вірю.

Рідна, ти прекрасна така яка ти є. Твоя щирість, твоя справжня суть – твої найбільші гідності. Ти обов’язково зустрінеш і полюбиш людини, який полюбить справжню, щиру тебе. Ти будеш щаслива в сімейному житті з коханим чоловіком. Ти заслуговуєш великий, світлої, щирої любові і вона у тебе обов’язково буде, моя мила.

Сонечко, чоловіки бувають різні. У світі дуже багато гідних, надійних, люблячих і щирих чоловіків. Ти обов’язково зустрінеш і полюбиш саме такого чоловіка, а він полюбить тебе. Життя з коханим чоловіком – це радість, задоволення і взаєморозуміння. Коханий чоловік підтримує тебе, він твій друг, партнер, він завжди на твоєму боці, він тебе оберігає, любить і захищає. І не важливо, скільки у нього грошей, гроші – це не головне, ти прекрасно зможеш їх заробити. Головне – як він до тебе ставиться. З повагою, ніжністю. І трепетом.

Дівчинко моя, ти – красуня. Ти завжди була, є і будеш вродливою. Твоя краса в твоїй щирій усмішці, живих очах і доброті у погляді. Така ти мила, чарівна і красива! Не можу тобою намилуватися. Пам’ятай, я тобою дуже пишаюся, люблю тебе і завжди поруч з тобою. Ти хороша людина. Ти розумниця. Ти – хороша і крапка”.

Автор – психолог Олександр Молярук

Дата публікації: 16.08.2021 img Поділитися