Відпочинок Сім'я

Доброта властива розумним

Більшість успішних людей співчутливі та чудово розуміють почуття інших.

Суспільство сприймає добрих людей, як наївних, не здатних постояти за власні інтереси та бажання. Однак останні дослідження підтвердили: доброта є проявом високого інтелекту.

Багато успішних людей є співчутливими та чудово розуміють почуття інших. Коли колишній виконавчий директор SAS Ян Карлсон 30 років тому випустив книгу про лідерство, це був прорив. Ключем до успіху він назвав «любляче» керівництво і створення хороших умов для працівників.

Емоційний інтелект також є важливим для загального розвитку людини. 

Розум не лише проявляється, коли ми розв’язуємо математичні задачі, а й в поведінці в повсякденному житті. 

Коли людина вчиняє щось погане, вона не думає про наслідки, а хоче задовольнити лише власні інстинкти. Злоба, ненависть та презирство є ознаками низького інтелекту. 

Добрі люди розуміють, що своїми вчинками можуть змінити світ на краще. 

Щоб адаптуватися до нових змін та подій в житті потрібно володіти достатнім розумом та мужністю. Не завжди у світі трапляється так, як цього хочемо ми. Але завдяки терпеливості, роздумам та мудрістю, люди досягають того, чого бажають. 

Звичайно, що в кожному правилі є винятки. Тобто не завжди люди з високим IQ наділені добротою. І навпаки часто люди з низьким IQ є надзвичайно милосердними.

Будьте добрими й все навколо зміниться на краще!

Джерело

Дата публікації: 21.02.2020 img Поділитися