20 речей, про які треба розповісти донці

Обов’язково розкажіть про це своїй донці! І коли вона стане дорослою, її життя буде простішим і щасливішим!
  1. Любов не завжди означає щастя. З невдалих стосунків потрібно засвоїти урок і усвідомити помилки. Але в жодному разі не можна втрачати віру в любов.
  2. Бути щасливою – це життєвий вибір. Щастя не тільки в грошах, кар’єрі і матеріальних благах.
  3. Потрібно бути обережною з чоловіками. Важливо пам’ятати, що за красивими словами і вчинками може ховатися лише особистий інтерес.
  4. Головне – поважати і любити себе. Жоден чоловік не має права тебе бити, ображати і принижувати. Потрібно мати сміливість позбуватися нездорових стосунків.

5. Потрібно навчитися слухати свою інтуїцію і не дозволяти себе обдурити першому зустрічному. Не всі люди заслуговують на довіру.

6. Багато друзів не буває. Близько можна підпускати лише тих, хто буде з тобою в радості і біді.

7. Не потрібно стримувати сльози. Плачуть і сильні жінки, і слабкі. Емоціям необхідно давати вихід! Адже здоров’я жінки безпосередньо залежить від психоемоційного стану.

8. Зовнішність для жінки важлива, але не вона головна. Внутрішня краса дарує сяйво, яке прикрашає будь-яку жінку, навіть коли молодість минає.

9. Перш ніж зробити щось, треба подумати про наслідки, з якими доведеться потім жити. Не слід йти за натовпом, потрібно завжди мати свою думку.

10. Потрібно поважати інших людей і бажати їм добра. Але це можна зробити, лище прийнявши і полюбивши себе.

11. Навчися сприймати критику, але не слід приймати занадто близько до серця думки оточуючих. Вони можуть просто заздрити або мати низьку самооцінку.

12. Впевненість в своїх силах – запорука успіху.

13. Люди не завжди щирі і часто обманюють. Потрібно навчитися відокремлювати правду від брехні.

 13. Не варто посвячувати навколишніх у всі сфери свого особистого життя. Особливо не можна розповідати про конфлікти і труднощі в сім’ї. Не потрібно зайвий раз викликати заздрість і злість.

14. Потрібно радіти тому, що у тебе є. Але не переставай діяти, щоб стало ще краще.

15. Необхідно мати в житті мету. Умій планувати свої справи і розставляти пріоритети. Саме собою нічого не буває.

16. Життя людини тільки в її руках. Навіть маючи сильне плече, потрібно бути незалежною. Нікому не дозволяй диктувати і повністю контролювати своє життя.
мама і донька.

17. Добро потрібно робити тихо. Не варто займатися хвастощами.

18. Потрібно вміти прощати. Для свого ж блага не варто збирати в собі злість і образу.

19. У стосунках завжди бувають труднощі. Якщо ти бачиш стосунки без проблем, то вони вже давно закінчилися. Головне – долати все разом, проговорювати конфліктну ситуацію і вміти йти на компроміс.

20. Не варто копатися в минулому. Воно повинно стати просто історією. Важливо жити тут і зараз і замислюватися про майбутнє.

І головне! Життя – чудове! Бувають труднощі, але за ними завжди йде світла смуга.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook