Сім'я Стосунки

Цей чоловічий вчинок гірший за зраду. Його ніколи не варто пробачати!

Ви нарешті зустріли ваш ідеал чоловіка: він високий, гарний собою, розумний і привабливий, та до того ж сам став ініціатором знайомства. Ви провели разом декілька вечорів, а потім відбулася близькість…

Спочатку він не говорив ласкавих слів, але коли момент настав – зізнався в тому, що ви саме той ідеал жінки, про який він завжди мріяв.

Він познайомився з твоїми близькими і рідними, і міцно увійшов в твоє життя, як раптом його не стало. Просто в один день він перестав дзвонити і писати, навіть може змінив місце проживання. І ти в повному здивуванні й розгубленості: навіщо комусь так псувати тобі життя.

Це явище сучасності й воно називається “мостінг” (від англ. Most – найбільший, самий). Мостінг відрізняється від звичайного “казанови” тим, що він не пропадає після першої близькості. Такі чоловіки міцно входять в життя жінки, а потім зникають без ясних причини і пояснень. Жінка залишається в здогадах і не може зрозуміти, що не так, чому він так різко пішов…

Думати, що всі “мостери” – безсердечні тварюки неправильно. Швидше за все це легковажні юнаки, які не здатні на серйозні стосунки. Можливо, він злякався відповідальності або у нього були якісь свої причини.

Можливо, деякі мостери несвідомо біжать від “дорослих” відносин. Вони починають в якийсь момент усвідомлювати, що серйозні стосунки мають “важкі” наслідки у вигляді дітей і батьків.

Є й такі представники сильної статі, які просто не вміють прощатися і говорити партнеру невтішні речі. Тому вони і люблять йти тихо і непомітно.

Єдине, що потрібно пам’ятати – ви тут ні при чому. Чоловік, просто не готовий до серйозних стосунків.

Джерело

Дата публікації: 13.11.2020 img Поділитися