Сім'я Секрет успіху

28 років успіху: проекти інвестиційної групи VolWest Group

14 жовтня святкує 28 день народження VolWest Group – інвестиційна група, що працює на ринку приватного капіталу.

Її основне завдання – ефективне стратегічне управління бізнес-проектами. Сьогодні вона функціонує у 17 секторах економіки, включає десятки успішних компаній і об’єднує понад 5000 працівників.

У цей день хочемо нагадати читачам, які проекти є в інвестиційної групи VolWest Group і чим вони особливі.

CID Media Group

Холдинг CID Media Group – один з найбільших на теренах Західної України та найбільший на Волині. Радіо, журнал і топові інтернет-ресурси забезпечують колосальне охоплення аудиторії і задовольняють інформаційні потреби будь-якого формату. Професіонали та справжні фанати своєї справи створюють медіа-продукти найкращого зразка.

Зараз до холдингу входить мережа гіперлокальних інтернет-видань Район.in.ua, радіо «СіД FM», «Таблоїд Волині», а також сайт «Сім’я і дім».

«Адреналін Сіті»

Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті» – це унікальна територія розваг, яка немає аналогів на Західній Україні. Тут діє кінотеатр, боулінг-клуб, Музей науки і техніки (створений на базі Академії розвитку та пізнання «Робологікум»), Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, сімейний ресторан «Вандервілль», сучасний хостел, і віднедавна – Бізнес-академія практичного менеджменту PMBA. Також «Адреналін» надає послугу конференц-сервісу.

Бізнес-академія практичного менеджменту PMBA

Уже 11 років на ринку бізнес освіти у Луцьку працює Бізнес-академія практичного менеджменту PMBA. Навчальний заклад належить до групи компаній VolWest Group, але не обмежується вишколом власного менеджменту і персоналу. Здобувати неформальну освіту тут можуть усі охочі. А ще PMBA відома тим, що регулярно проводить у місті галузеві форуми і пропагує Луцьк як центр бізнес-туризму.

Комп’ютерна Академія ШАГ

У портфелі бізнесів VolWest Group зараз одним із найуспішніших напрямків є освітній. Він представлений вищезгаданою Бізнес-академією практичного менеджменту PMBA та Комп’ютерною Академією ШАГ. А віднедавна з’явилася ще й ліцензована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов IT STEP SCHOOL.

Філіал Комп’ютерної Академії ШАГ у місті Луцьк – це один із 89 філіалів Міжнародного IT освітнього закладу, представленого у 20 країнах світу, лідера на ринку IT-освіти України та інших держав: Казахстан, Білорусь, Азербайджан, Швейцарія. Це – єдиний освітній український бренд, впізнаний закордоном. Філіал у Луцьку, а також філіали у містах: Житомир, Хмельницький, Чернівці, Черкаси, Ужгород, це партнерські проєкти ШАГ–VolWest Group з 2013 року.

«Наш Край» і SPAR

До ритейлового напрямку компанії VolWest Group належать майже три сотні магазинів «Наш Край» і понад три десятки закладів SPAR. «Наш Край» є лідером на національному ринку та пропонує клієнтам найкращий франчайзинговий пакет в Україні. Магазини мережі діють у 21 області України і дають робочі місця 2500 працівникам. На початку карантину «Наш Край» був єдиним супермаркетом, який мав інтернет-магазин продуктів. Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку ритейлу з 2001 року.

Історія SPAR розпочалася у 1932 році в Нідерландах. Це міжнародна група самостійних ритейлерів із різних країн, які працюють разом під брендом SPAR, щоб забезпечити високий рівень сервісу, оптимальне співвідношення ціни і якості для своїх покупців. Це міжнародна спілка, яка об’єднала фахівців роздрібної та оптової торгівлі у 52 країнах світу, на чотирьох різних континентах. Із 2017 року SPAR розвивається і в Україні як один з бізнес-напрямків діяльності інвестиційної групи VolWest Group.

Шацький молокозавод

Шацький молокозавод «тримає планку» понад 15 років. Локальний виробник зайняв нішу – виготовляє знамените шацьке масло за ГОСТ, різні види сирів і технічний казеїн. Без гуртівень і перекупників завод знаходить ринки збуту, має багато кінцевих споживачів, які беруть продукцію напряму у магазини та на ринки. За добу завод може переробити більш ніж 24 тонни молока. Цікавий факт – шацьке масло настільки знамените, що його намагаються підробляти конкуренти.

Демидівський консервний завод

У невеличкому містечку Демидівка на Рівненщині вже понад 50 років працює завод, на якому за час існування виробляли різні самоколики. Демидівський консервний завод побудований ще 1968 року. Тоді на підприємстві виготовляли кабачкову ікру, каші, м’ясні консерви, соки. Наразі виробництво зосередилося на двох продуктах. Один із них – хрін за сторічним рецептом, який частенько їде за кордон як сувенір. Інший – снеки з Америки, які готують зі свинячих шкірок.

«Техно Модуль»

Історія компанії «Техно Модуль» почалась із 2003 року. Тоді створили фірму, яка поставляє, встановлює та обслуговує торгове та холодильне обладнання.

ТзОВ «Техно Модуль» є ліцензованим підприємством на будівництво, монтаж та пусконалагоджувальні роботи. Фірма співпрацює з європейськими компаніями. Ретельна, чітко зважена і наполеглива праця колективу підприємства протягом декількох років дозволила посісти одне з провідних місць на ринку Західного регіону України.

«Арт-Хаус»

На задньому дворі культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» заховалося дуже цікаве виробництво, продукти роботи якого волинянам точно траплялися неодноразово. Вже сім років на ринку рекламних послуг Західної України працює рекламно-виробнича студія «Арт-Хаус», яка може запропонувати клієнтам широчезний спектр послуг. Лише сувенірної продукції мають понад 1000 найменувань. Тут можна замовити будь-які товари: від номерків на ключі до велетенських вивісок із підсвіткою на магазин.

«Юридичне рішення»

«Юридичне рішення» – це юридична компанія, яка вирішує завдання бізнесу. Її спеціалісти допомагають повернути або зберегти майно, вирішити конфліктну ситуацію, допомагають бізнесу працювати ефективніше, підвищують рівень безпеки інвестицій, допомагають прийняти правильне юридичне рішення у складному питанні і мінімізують юридичні ризики у господарській діяльності. Адвокати компанії Сергій Супрунюк і Віталій Гончарук мають по більш ніж 20 років юридичного досвіду.

Pribalt Service

Компанію Pribalt Service створили на базі кращих європейських технологій, в основі яких – високоякісне обладнання та інструмент. Вона здійснює сервісні та ремонтні роботи практично всіх післягарантійних автомобілів. Працюють чесно та якісно, не приписують зайвих робіт та не пропонують змінювати ще робочі деталі. Pribalt Service надає такі послуги: ремонт двигунів, діагностика/ ремонт ходової, комп’ютерна діагностика, розвал-сходження, заміна мастил тощо.

Script Solution

Компанія Script Solution допомагає бізнесу автоматизувати торгівлю. 15 років послугами компанії користуються продуктові, промислові і будівельні магазини, а також кафе, бари, ресторани і мережі супермаркетів. Script Solution забезпечить ваш заклад новітнім торговим обладнанням, необхідним для автоматизації торгових процесів. Клієнтів підтримують сім днів на тиждень.

Дата публікації: 15.10.2020 img Поділитися