Неймовірно добра історія про учнів, яка розчулює до сліз

Ця історія - про прояв справжньої доброти. Учні у класі зробили таке, чого вчителька навіть не могла уявили і, розчулившись, розплакалася...

Ця історія трапилася в одному зі штатів Судану. Учителька вирішила мотивувати своїх учнів до хорошого навчання, запропонувала написати твір. А як нагороду вирішила вручити  найкращому учневі нову пару взуття. У цій школі навчалися діти із дуже бідних сімей, тому усі були би раді отримати такий приз.

У нагороду – нове взуття

Дітям сподобалась ця ідея, і всі охоче взялися за написання твору, очікуючи на винагороду. Коли урок добігав до кінця, учні почали здавати свої роботи вчительці. Прочитавши всі твори, вона розгубилася, кого обрати переможцем і кому вручити нову пару черевиків. Адже усі роботи були достойні, діти гарно постаралися.

Вчитель прославився на весь світ завдяки списку завдань, який дав на літо учням

Учителька знайшла рішення. Вона запропонувала кожному учневі на клаптику паперу написати своє ім’я, а потім потягнути жереб. Усі діти поклали папірці з іменами у коробку. Учителька її потрусила і дістала звідти один папірець з іменем переможця.

Ним виявилася дівчинка на ім’я Вафаа Абделькарім. Усі діти заплескали в долоні і почали вітати однокласницю.

Дійсно, дівчинка була достойна цього подарунка. Вона ходила до школи у дуже старому пошарпаному одязі,  а її взуття було геть зношеним і залатаним. Але це не завадило дівчинці гарно навчатися, учителі нею пишалися.

Молодий вчитель написав потужне звернення до школярів, які не хочуть вчитися

Повернувшись додому, учителька заплакала

Коли вчителька повернулась додому, вона розповіла своєму чоловіку цю історію і заплакала. Чоловік здивувався. Він не розумів, чому дружину так сильно збентежила ця історія, і чому вона плаче.

Відповідь дружини вразила чоловіка і змусила заплакати і його!

Річ у тім, що коли вчителька переглянула аркуші з іменами у коробці, на всіх було написане ім’я Вафаа Абделькарім!

Діти розуміли, що усім їм було потрібне взуття, але Ваффаа потребувала його найбільше. І незважаючи на свою потребу, кожен із них вирішив віддати цей подарунок однокласниці.

Автор – Сауле Азім

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook