Сім'я Стосунки

Як побачити, що з вами фліртують

Психологи вже давно помітили, що чоловіки і жінки, залицяючись, користуються широким діапазоном жестів. Навчіться їх читати.

Більшість жестів робиться несвідомо, суто рефлекторно. Успіх романтичних стосунків з представниками протилежної статі залежить і від того, наскільки делікатно ви сигналізували про своє залицяння і правильно розпізнавали жести, адресовані вам.

Підняті брови

Коли ми бачимо кралечку або красеня, наші брови рефлекторно піднімаються й опускаються. Брови „об’єкта” також починають тремтіти. Цей рух триває приблизно п’яту частину секунди, але відбувається завжди і скрізь, у будь-якому віці. Піднята брова робить око більшим, а отже, – гарнішим. Цю стрілянину очима нелегко помітити, але якщо її вловити, гарантія симпатії до вас стовідсоткова.

Відкриті губи

Якщо ви сподобалися співрозмовнику, його/її губи автоматично відкриються в той момент, коли ви зустрічаєтеся поглядом.

Ледь розширені ніздрі

Підняті брови, відкриті губи і розширені ніздрі (у розумних межах) додають обличчю дружелюбного виразу. На збуджений стан вказує і рум’янець на щоках. Зрозуміло, що, якщо вам зустрівся суб’єкт із виряченими очима, відвислою щелепою і роздутими ніздрями, – це не на добре. Але якщо чоловік спокійно слухає жінку з ледь привідкритими очима, то це лихий знак: найімовірніше, він до вас байдужий.

Ноги на ширині плечей

Це не погане виховання, а ознака сексуальної приязні. Чоловіки часто норовлять сісти, широко розтавивши ноги: зазвичай у такий спосіб вони показують дамі, що „там” у нього є. І навпаки, жінка, яка займає оборонну позицію, схрещує ноги.

Гра з одягом

Для чоловіка це означає постійне поправляння краватки. Ще він може пригладжувати волосся, обсмикувати піджак. А от коли чоловік грається з ґудзиками на піджаку, найімовірніше, він нервується й одночасно демонструє підсвідоме бажання роздягнутися для вас. Наступна стадія – знімання піджака й окупація руками стегон. Якщо чоловік проробив усе це, він бачить ваші туфельки в себе під ліжком.

Гра волоссям

Щоб показати свою симпатію, жінка робить рух головою, аби відкинути волосся з обличчя, особливо якщо воно довге. Про симпатію свідчить й облизування губ.

Гра з циліндричними предметами

Як чоловік, так і жінка в збудженому стані обов’язково знайдуть келих, склянку або хоча б виделку, щоб погладити, потерти їх пальцями. Чоловікам циліндричні предмети нагадують жіночі груди, жінкам – предмет особливої чоловічої гордості.

Доторки до обличчя

Якщо співрозмовник зацікавлений вами, він часто доторкається до свого підборіддя, вух або щік. Багато хто каже, що так людина підсвідомо фіксує неправду. А от психологи стверджують, що, коли нам хтось подобається, шкіра на губах і нижній частині обличчя стає дуже чутливою до стимуляції. Якщо ви курите, то затягуватиметеся частіше, а якщо п’єте, то робитимете більше ковтків. Тож ви доторкаєтеся до губ, аби натякнути іншій людині, що поцілунок – не за горами.

Він пропонує вам светр чи пальто

Чоловіки дають свій піджак чи светр жінці не тільки для того, що вона не замерзла. Це захисний сексуальний і власницький жест. Він каже: “Що моє, те й твоє” (і навпаки). Спочатку ця річ пахне ним, потім вона пахнутиме вами. І нарешті, у нього є підстава з’явитися на вашому обрії ще раз – хоча б для того, аби забрати свою власність.

Дата публікації: 27.06.2018 img Поділитися