Приховувала від чоловіка, яка в мене зарплата 6 років, як виявилося, не дарма….

А що ви думаєте про таку ситуацію?

Моя бабуся завжди говорила мені про те, що зі своїм чоловіком потрібно бути щирою та відвертою. Вона ставила мені у приклад свої відносини з дідусем, з яким вони завжди йшли нога в ногу.

Але не все відбувається так, як тобі цього хочеться. Це я почала освідомлювати тоді, коли мені зрадив мій перший хлопець, ще в студентські роки. Згодом, я покохала ще раз, вийшла заміж та пішла в декрет. Перед народженням дитини я працювала на фірмі в мого колишнього однокласника. Він займався виготовленням різноманітних меблів, робота приносила мені задоволення та стабільний дохід. Я не хотіла довго залишатися в декреті. Вже через два роки, я відправила синочка в дитячий садочок. І згодом я дізнаюся про те, що в фірми є фінансові труднощі, керівництво хоче скоротити штат і я виявилася в їх числі.

Але я вирішила не опускати руки і почала працювати ніби за трьох. Я прагнула, щоб бізнес мого однокласника знов почав стабільно працювати. Мої старання помітили та гідно оцінили. Фірма з часом знов стала затребуваною.

Мені запропонували підвищення. Зарплата виросла в 4 рази. Вдома, я одразу похвалилася своєму чоловіку про те, що мене підвищили, але вирішила не говорити, що й моя зарплата помітно зросла. Правду знав лише мій шеф.

З того часу прийшло приблизно шість років. Я завжди відкладала половину суми на майбутню квартиру для свого синочка. Я вважаю, що це було досить правильне рішення. Я не витрачала гроші направо та наліво, а відкладала на майбутнє.

А нещодавно, я прочитала в телефоні чоловіка досить неприємну переписку. Виявляється, що він вже протягом трьох років успішно живе на дві сім’ї. Я вирішила нічого не виясняти, а просто спокійно подала на розлучення. Ось такий у мене гіркий досвід. Мені навіть страшно подумати про те, щоб я зараз робила з синочком, якби не створила для нас «подушку безпеки». Тепер я впевнена у своєму майбутньому і раджу всім вчиняти аналогічно.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook