ТОП-5 заборон для користувачів лінз

Лінзи вважаються найбільш безпечними засобами корекції зору, адже вони м'які, еластичні і апріорі не травмують рогівку. Існує 5 табу для тих, хто користується контактної оптикою.

Про заборони розповідає менеджер інтернет-магазину https://kievlinza.ua/, де продаються лінзи, рідини для догляду та супутні аксесуари.

Переношування – головне табу

Більшість проблем, які виникають у користувачів КЛ, пов’язані з порушенням режиму носіння або плану заміни. Кожна пара лінз має чіткі рекомендації для використання. Виробники вказують режим носіння, тобто графік використання протягом дня. А також план заміни – це якийсь термін придатності. Якщо ви використовуєте оптику денного режиму, не варто носити її довше 10-12 годин на добу. Також не варто ігнорувати план заміни, вчасно замінюючи засоби корекції.

Використання КЛ під час хвороби

ГРВІ, ГРЗ, грип або застуда – у всіх цих випадках варто відмовитися від використання контактної оптики. Справа в тому, що під час хвороби в слізної рідини знаходяться небезпечні віруси, що викликають запалення рогівки. Також на тлі підвищення температури трапляється пересихання слизової, що призводить до зневоднення гідрогелевих пластин. Вони стають жорсткими і заподіюють дискомфорт. Знімати оптику необхідно при перших симптомах хвороби.

Прийом душу або ванни в лінзах

У воді, яка проходить по міських трубопроводах, міститься маса мікробів і бактерій. Користувачам потрібно виключити будь-який контакт оптики з водою. Це стосується прийому душу або ванни. Не можна навіть вмиватися перебуваючи в оптиці. Не кажучи вже про те, щоб промивати коригуючі засоби водопровідної, фільтрованої або кип’яченою водою. Новачки часто роблять таку помилку в бажанні заощадити багатоцільовий розчин.

Ігнорування правил очищення

Основна запорука безпечного використання КЛ – своєчасне очищення. Існує три види забруднень: побутові, бактеріальні, а також ферментні. До побутових відносять щоденні забруднення пилом, косметикою, аерозолями, тютюновим димом. Їх легко очистити водно-сольовим або багатоцільовим розчином.

Бактеріальні, мікробні та грибкові забруднення варто видаляти пероксидного системою не рідше, ніж раз на тиждень. Білкові і жирові відкладення можна очистити ферментним розчином. Ферментну очистку варто проводити раз в 10-15 днів.

Неправильне використання декоративної косметики

Дівчатам, які користуються КЛ, варто уважно підібрати декоративну косметику для очей. Краще користуватися органічною продукцією, вибираючи туш і тіні, які не осипаються. Наносити і знімати косметику необхідно, коли на очах немає лінз. Перед сном туш і тіні потрібно знімати, а також промивати оптику від їх залишків.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook