Здоров'я та краса Народна медицина

Забути про холестерин допоможе звичайний … гарбуз

Хочете покращити якість крові, знизити рівень холестерину і цукру? Цей простий продукт допоможе вам оздоровити весь організм. Ви будете здивовані тим, наскільки це просто!

Одному студенту був показаний аналіз крові, який дійсно збив його з пантелику. Результати, отримані зі зразка крові професора, показали, що рівні сечовини, глюкози в крові, холестерину, тригліцеридів і ліпідів були вище норми. Такі рівні можна очікувати тільки від аналізів померлої людини.

Після цього студенту показали ще один аналіз зразка крові, що показує нормальний рівень. Мабуть, ця перевірка була зроблена через місяць після першої.

Професор порадив студенту лікування, яке дало б йому неймовірні результати. Лікування слід проводити один раз на рік, щоб домогтися нормальних рівнів компонентів крові.

Ви також можете застосовувати цей спосіб на благо вашого здоров’я. Вам просто потрібно 100 г лущеного, сирого гарбуза. Наріжте його на шматки, покладіть в блендер, а потім додайте трохи води. Зробіть коктейль.

Пийте цей смузі за 15-20 хвилин до сніданку кожен день протягом одного місяця. Здайте аналіз крові до і після лікування.

Гарбуз дуже ефективний в очищенні артерій. Крім того, ліки не викликають яких-небудь побічних ефектів.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 18.09.2019 img Поділитися