книга

Рецензія про книгу “365 казок на ніч”

Дитинство неможливо уявити без казочок ‒ ці історії запам'ятовуються на все життя та стають моральним компасом. До того ж дітки обожнюють казки на ніч за яскраві образи та історії, що надихають маленьких мрійників.

Дитинство неможливо уявити без казочок ‒ ці історії запам’ятовуються на все життя та стають моральним компасом. До того ж дітки обожнюють казки на ніч за яскраві образи та історії, що надихають маленьких мрійників.

Якщо вам потрібен збірник казок, які будуть цікавими дитині у два, три та навіть у вісім років, книга “365 казок на ніч” Ю. Карпенка стане найкращим вибором. Видання об’єднує зворушливі та повчальні історії, які навчають діток бути добрими на прикладі яскравих казкових персонажів.

Казки ‒ це завжди перші книги дитини, які ледь не з пелюшок навчають, що читати ‒ це завжди ОК. Купити збірник добрих казок “365 казок на ніч” від Ю. Карпенка можна на сайті національної книжкової платформи України “Yakaboo”.

Про автора

Ю. Карпенко ‒ автор дитячого видавництва “Глорія”, що популяризує українську культуру серед дітей. Карпенко спеціалізується на написанні дивовижних повчальних казок та віршиків для дітей будь-якого віку ‒ від зовсім малих до школярів.

Ю. Карпенком також було видано серію повчальних казок ‒ тих, що вчать діток справедливості, довірі та стосункам з близькими. Всі казки автора ‒ світлі та добрі історії, що надовго запам’ятовуються дітям.

Про “365 казок на ніч”

Ця книга ‒ збірник мрійливих та повчальних казочок для дітей, який особливо добре читати на ніч. Історії про добро, допомогу близьким та мрії надихають діток перед сном та стають їхніми улюбленими. Тож навіть якщо читати по одній казочці на ніч, через рік дитина все одно попросить повернутися до улюблених казок або навіть прочитати все спочатку.

До того ж такі книги чудово читати разом ‒ вони стануть легкою та приємною практикою читання у дітей дошкільного та раннього шкільного віку. Доповнені яскравими ілюстраціями, вони ніколи не набриднуть та будуть привертати увагу дитини крок за кроком.

В книзі є історії про допомогу дорослим, про справжніх друзів та тваринок, що вчаться добру разом з дітками. Повчальні казки не навчають через погані приклади ‒ натомість, всі персонажі починають бачити добро та самостійно стають  ще кращими. Це чудова книга для того, щоб допомогти дитині заснути та надихнути її на добрі вчинки.

Купити “365 казок на ніч” від Ю. Карпенка можна на сайті національної книжкової платформи України “Yakaboo”. Замовляйте книги українською з доставкою до будь-якого міста України. Жителі Києва можуть забрати замовлення самостійно за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт). Дізнавайтеся більше про акції, актуальні ціни на дитячі книжки, а також про їх наявність на сайті платформи “Yakaboo” або за номером телефону 0(800)-600-505.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook