Сім'я Секрет успіху

Сучасна зовнішня реклама: як ефективно рекламуватися

Із часом попит на зовнішню рекламу в Україні не знижувався. Змінюються підходи до використання й виготовлення банерів, види зовнішньої реклами, відбувається розвиток свіжих ідей щодо місць розміщення та можливостей привернути більше уваги внаслідок великої конкуренції, утім актуальність зовнішньої реклами залишається такою самою, як і в попередні роки.

Грамотний підхід до питання виготовлення зовнішньої реклами забезпечить зацікавлення. Банерна реклама й досі займає вагоме місце серед конкурентних способів — завдячуючи великим розмірам та різноманітним способам оформлення, вона привертає до себе увагу водіїв на авто, що проїжджають повз, а також перехожих людей.

Існують організації, які займаються розміщенням зовнішньої реклами на спеціальних особистих майданчиках, що дозволяє охопити значну аудиторію. Інший спосіб розміщення банерної реклами — викупити відповідне місце та обладнати його банером чи іншим носієм.

Види зовнішньої реклами

Перелік новинок та вже знайомих «представників», які сьогодні зараховують до різновидів зовнішньої реклами:

  1. Платна вивіска на зупинці чи під’їзді. Переважно це гарно оформлена реклама в рамці й під склом. Таку випускають винятково в спеціальних організаціях. Ефективність такої реклами залежить від кількості мешканців будинку й місця розміщення. Також схожі носії вивішують у ліфтових кабінах.
  2. Звичайні вивіски на вікні, вхідних дверях офісів, крамниць, супермаркетів, салонів краси тощо. Поширеність такої зовнішньої реклами зумовлена безкоштовним вивішуванням її у громадських місцях. Найбільш вдалий варіант — замовити неонову рекламу, яка значно підвищить шанси бути поміченою в темний період доби.
  3. Білборди. Рекламні щити встановлюють із двох боків від дороги у містах різних розмірів та з різним числом населення, а також і за містом із двох боків від траси. Вони є кількох різновидів, які впродовж років не втрачають своєї актуальності й мають так само ефективні показники.
  4. Велетенські екрани. Такі зазвичай можна побачити над торговельними центрами, комплексами й на перехрестях з інтенсивним рухом. Це одні з найбільш вдалих із точки зору підприємців місця для розміщення зовнішньої реклами, оскільки число власників авто велике. Найбільш вдалим для розміщення таких екранів вважають столицю. Стоячи в заторі, водій навряд чи роздивлятиметься «мертвий» малюнок зовнішньої реклами, а на презентацію на великому за розмірами носії увагу зверне. Такі екран привертають значно більше уваги за рекламу, що світиться.

Изготовление баннеров: про види, різновиди банерів, UX-дизайн, оформлення флаєрів. Мережа сервісних центрів швидкого друку високотехнологічної поліграфічної та презентаційної продукції 24Print існує на ринку вже з 2006-го року й пропонує широкий перелік послуг за привабливими цінами.

Дата публікації: 08.04.2019 img Поділитися