кіт

Повчальна історія про кота. Обов’язково дочитайте до кінця!

В одному селі жив священник і був у нього кіт. Священник кота дуже любив, оскільки був самотній. І ось одного вечора він не виявив свого улюбленця, розхвилювався і пішов його шукати...

Знайшов кота досить швидко, оскільки дім і подвір’я у нього були невеличкі. Кіт заліз на верхівку дерева і сидів там. Мабуть, собака загнала. Побачивши господаря кіт жалібно занявчав, у священника мало серце не розривалося від жалю. Але як зняти перелякану тварину? Вмовляння і приманювання не допомогли…

Кота потрібно було врятувати

Священник придумав такий хід: прив’язати до дерева мотузка і за допомогою машини нахилити його до землі. Потім кіт або сам зістрибне, або він його візьме. Мотузку він звичайно, прив’язав і дерево машиною нахилив. Та ось тільки міцність мотузки не врахував… Вона лопнула в момент наближення дерева до землі – рогатка вийшла ще та! Кіт полетів наче плах, а священник навіть не помітив куди.

Ви думаєте на цьому історія закінчується? Ні! По сусідству зі священником жила жінка з маленькою донькою. Донька частенько просила маму дозволу принести в дім якусь тваринку. І так з дитям турбот вистачає. Ось і того вечора дівчинка почала випрошувати:

– Мамусю, давай візьмемо кицю…

– Ні, донечко, ми собі не можемо цього дозволити.

– Але ж я дуже хочу, я буду ж слухняна…

Справжнє диво

Мама задумалася: дитина і справді ангел. І вирішила вчинити так: «Ти доню, – каже, – помолися, попроси у Господа кицю, якщо ти заслуговуєш, то Він обов’язково її тобі пошле».

Слухняне янголятко схилило коліна і почало молитися своїми словами до Бога. Після закінчення цього таїнства у відчинене вікно влетів той самий кіт, якого священник запустив з дерева. Мама мало не зомліла.

У Бога є Свій досконалий план, він наперед підпідшукує потрібних людей, підлаштовує ситуацію, щоб відповісти на вашу молитву.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook