10 способів, якими ваш кіт каже “я тебе люблю”

Ваша кішечка не вміє говорити, але їй також іноді хочеться висловити свою любов. І у неї для цього є безліч шляхів! Ми зібрали 10 шляхів, як ваш улюбленець може сказати “люблю”. Ану ж, перевірте, чи чули ви такі зізнання від пухнастика?

Мне вас лапками

Перебирання лапками по вашій шкірі – головний спосіб котика сказати “я тебе люблю”.

Якщо він згорнувся на колінах і почергово встромлює у вас кігтики, котик любить вас, а не хоче роздерти. Часом такі котячі почуття бувають досить болісними, тож подбайте про те, щоб між їх лапками та вишим коліном було шось м’якеньке.

Носить вам подарунки

Кіт приніс вам дохлу мишу чи жабу з відгризеною головою?

Експерти кажуть, це тому, що ці тварини за своєю природою щедрі й діляться здобиччю та іграшками з тими, до кого відчувають прихильність. Тому поборіть огиду і похваліть улюбленця за труп миші.

Треться об вас головою

Це виглядає трохи дивно, але свідчить про любов. У кішок на тілі є залози, які виділяють спеціальний секрет. Частина цих залоз – на шоках та голові. Тож коли киця треться об вас мордочкою, вона позначає вас своїм ароматом і визнає членом сім’ї. Їй так біля вас комфортніше.

Дивиться просто в очі

Якщо кицька не відводить від вас погляд і при цьому повільно моргає – ви їй точно подобаєтеся.

Так тварина показує, що довіряє вам. Консультанти з поводження з тваринами кажуть, для кота такий погляд – еквівалент поцілунку.

Показує животик

Для пухнастика саме живіт – це інтимна частина тіла. Ніжне пухнасте пузо не покажеш абикому, а раптом хтось встромить туди кігті чи зуби?

Якщо котик біля вас перевертається на спину, це означає, що йому спокійно і комфортно. Крім того, так він виявляє свою любов. Мовляв, дивися, я зовсім беззахисний.

Вигинає кінчик хвоста

Хвіст у котів – справжній барометр настрою. У тварини, яка прихильна до вас, він дрібно тремтить, а кінчик трошки загнутий убік. Придивіться, він наче танцює!

Гризькає вас

Так, так. Якщо кіт наскакує зненацька і починає кусати – це любов.

Вони іноді так граються між собою. Але пухнастик не розраховує сили, адже шкіра чотирилапих міцніша за нашу.

Треться всім тілом об ноги

Те ж саме, що й з головою. Кицька позначає вас як свою людину. Вітаємо, ви тепер у сім’ї!

Муркоче

Муркотінням киця може висловлювати багато почуттів – від щастя і задоволення до болю і страху. Але якщо ви поряд і кіт раптом “завів моторчик” – то любов.

Ходить за вами слідом

Це також хороши сигнал, особливо якщо ще не час годувати кішку.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook