Потужні природні антибіотики. Перевірено! Вони працюють!

Виявляється, в навколишньому нас світі є все, що необхідно для боротьби з хворобами. Звичайно, це не причина відмовитися від офіційної медицини, але привід знати й хоча б зрідка використовувати перевірені часом природні засоби.

Часник

Це квіткова рослина з того ж сімейства, що і ріпчаста цибуля, цибуля-порей і цибуля-шалот. Саме його сірковмісні сполуки дають цій рослині такий сильний запах і частково відповідальні за його здатність до зміцнення імунітету. Часник демонструє видатну антибактеріальну активність» навіть проти стійких бактерій. Крім того, «синергідне використання може запобігти розвиткові резистентності до антибіотиків у патогенних організмів (так у вихідному тексті)».

Часник є противірусний, протигрибковий, протипаразитарний препарат, що запобігає онкологічні захворювання завдяки тому, як його компоненти взаємодіють з патогенними організмами. Але врахуйте, що при використанні часнику в якості антибіотика потрібно дотримуватись певних правил.

Названо найкращі природні антибіотики, які захистять від більшості хвороб —  дослідження - Інтернет-видання "Час-Дій"

Корінь імбиру

Він би не називався «могутнім корінням» просто так»! Ця кореневищна рослина використовується в багатьох терапевтичних цілях. Як антибіотик, імбир перевершує в своїй дії проти хвороботворних бактерій такі відомі на ринку препарати, як хлорамфенікол, ампіцилін і тетрациклін.

В одному італійському дослідженні була виявлена ефективність імбиру навіть у боротьбі проти супербактерій, які стійкі до традиційних методів лікування.

Природні антибіотики - в яких продуктах містяться антибактеріальні речовини  | СЬОГОДНІ

Яблучний оцет

Цей продукт, що виготовляється з забродивших яблук, є широко відомим дезінфектантом, який вбиває золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus) і синьогнійну паличку (Pseudomonas aeruginosa), так само як і дріжджові гриби. І що ще краще, він не травмує слизову тканину, тому може бути прекрасним домашнім засобом для лікування запальних процесів у горлі, спровокованих патогенними мікроорганізмами.

Яблучний оцет є також сильним засобом для детоксикації, який можна приймати у маленьких дозах кожен день.

Оливкове листя

Нам відомі корисні властивості оливкової олії; але чого ви можете не знати, так це властивості листя. Оливковий лист діє як антиоксидант і пом’якшує небажаний вплив холестерину ЛПНЩ (ліпопротеїну низької щільності, «поганого» холестерину), екстракти оливкового листа допомагають метаболізувати цукор крові. Фенольні сполуки, які містяться в листі, також пригнічують і вбивають небезпечні бактерії і віруси.

Цибуля

Цибуля – це двоюрідна сестра часнику, яка багато в чому схожа з ним в своїх фітохімічних характеристиках. Вона ефективна у боротьбі з різними штамами патогенних бактерій, зменшує жар, знімає нудоту, очищає від вушних інфекцій, звільняє від респіраторних захворювань і робить безліч інших чудес зцілення. Для застосування в лікувальних цілях потрібно використовувати сиру цибулю. Саму тонку оболонку, яка знаходиться між кулями, можна покласти безпосередньо на поріз або подряпину, таким чином, можна зупинити кровотечу, полегшити біль і вбити бактерії.

Природные антибиотики. Топ-5 продуктов с противовоспалительным эффектом |  cheltv.ru

Вітамін C

Вітамін C, це, мабуть, один з найбільш ефективних поживних елементів у боротьбі з бактеріями людини, який в цілому підтримує імунну систему організму. Можливо, ще більш важливою, ніж пряма антибіотична активність вітаміну C, є його здатність стимулювати реакцію природного антитіла.

Харчові продукти з високим вмістом вітаміну C:

  • болгарський перець;
  • ягоди;
  • броколі;
  • цитрусові;
  • овочі з темним листям;
  • ківі;
  • папая;
  • горошок;
  • помідор.

Екстракт насіння грейпфрута

Екстракт насіння грейпфрута – це субпродукт грейпфрутового соку, який приймають орально в цілях лікування бактеріальної або вірусної інфекції. У той же час, насіння, з’їдені безпосередньо з грейпфрута, самі по собі будуть досить кислими і гіркими на смак.

Також, даний екстракт використовується в сільському господарстві для боротьби з бактеріями, грибком, цвіллю і паразитами, і в тому числі для зберігання їжі та дезінфекції води.

Одне дослідження виявило, що антибактеріальні властивості екстракту насіння грейпфрута порівнянні з перевіреними локальними антибактеріальними засобами, використовуваними проти різних грамнегативних і грампозитивних організмів.

Названо найкращі природні антибіотики, які захистять від більшості хвороб —  дослідження - Інтернет-видання "Час-Дій"

Хрін звичайний

Хрін звичайний – це кузен гірчиці, який використовується для чищення пазух, поліпшення циркуляції крові шкіри обличчя і витіснення слизу з верхньої частини дихальних органів. Найчастіше його використовують при застудах, грипі і застій в легенях. А ще краще, застосовувати зовнішньо для лікування інфікованих ран, незважаючи на те, що він може спровокувати подразнення шкіри.

З іншого боку, хрін звичайний протидіє таким патогенним бактеріям як кишкова паличка (E. coli), бацілус турингієніс (Bacillus thuringiensis), ерсинія ентероколітика (Yersinia enterocolitica), сальмонела ентерика (Salmonella enterica) і тифимуріум (Typhimurium).

Евкаліпт

Далеко не сюрприз, що евкаліпт є улюбленою смаковою добавкою, яка використовується для виготовлення льодяників від кашлю і продуктів для лікування застуди і грипу. Власне, ця рослина має імуностимулюючий, протизапальний, антиоксидантний, болетамувальний і спазмолітичний ефект. Його можна застосовувати як внутрішньо, так і в якості інгаляцій для лікування бронхітів, астми і хронічної обструктивної хвороби легень. Одне дослідження навіть назвало його «привабливою альтернативою лікарських препаратів».

Лісовий мед манука

Цей мед, родом з Нової Зеландії, не працює так, як це робить більшість видів меду. Замість вироблення пероксиду водню для знищення бактерій, він працює завдяки низькому рівню pH меду і високому вмісту в ньому цукру. Мед манука настільки хороший, що його зараховують до засобів, які використовуються в медицині. Його застосовують у лікарнях для лікування опіків і ран. Цей мед використовують, щоб убити золотистий стафілокок (S. aureus) і хелікобактер пілорі (Helicobacter pylori), бактерії провокують виникнення виразки шлунка.

Він навіть бореться з такими бактеріями як ентеробактер (Enterobacter aerogenes), паличкою Бреслау (Salmonella typhimurium) і з бактеріями, які мають резистентність до антибіотиків. Але не весь мед мануки легалізований, тому шукайте його з позначкою UMF (тобто Унікальний Манука Фактор – Unique Manuka Factor), сертифікований асоціацією меду Юнік МанукаФактор (Unique Manuka Factor Honey Association).

Гидрастис канадський

Гидрастис канадський є членом родини жовтецевих, і невипадково він нарівні з ехінацеєю, зарахований до натуральних продуктів, які борються із застудою. Приготовлений у вигляді чаю, він може бути використаний для лікування інфекцій очей, діареї, інфекцій сечовивідних шляхів, виразок в порожнині рота, і вагінітів завдяки його антибактеріальному протигрибковому з’єднанню, званому берберином. Це з’єднання також бореться з паразитами і покращує імунну реакцію.

Краще всього, вирощувати гидрастис канадський самостійно. Незважаючи на велику кількість корисних властивостей, ця рослина не можна використовувати вагітним жінкам або кому-небудь, що страждає від високого кров’яного тиску, захворювань печінки або захворювань серцево-судинної системи.

Мирра

Традиційна медицина використовує її для лікування нетравлення шлунка, виразок, застуди, кашлю, астми, застій в легенях, болях при артриті, онкологічних захворюваннях, хворобі Хансена та сифілісі. Крім того, він ефективний при лікуванні запалень, мікозів та раку.

Ефірна олія мирри може бути використано разом з медом і іншими ефірними маслами, але його не можна застосовувати на період більш ніж два тижні поспіль.

Библейские ароматы. Мирра (смирна) | Православная Жизнь

Ехінацея

Ехінацея – це, напевно, найбільш відома рослина, що росте в східній і центральній частині північної Америки. І листя, і квіти, і коріння можуть бути використані в медичних цілях.

Ехінацея чудово справляється з лікуванням таких інфекцій як застуда і грип та іншими інфекціями верхніх дихальних шляхів. Її можна приймати і для профілактики, і в лікувальних цілях.

Цю рослину використовують при лікуванні таких хвороб: інфекціях сечовивідних шляхів, молочниці, герпесі, ВІЛ/СНІД, папіломавірусі людини, інфекціях кровотоку (сепсисі), тонзиліті, стрептококових інфекціях, сифілісі, черевному тифі, малярії, вушних інфекціях, свинячому грипі, бородавках, риноларінгічних інфекціях.

Ехінацея також протидіє тривозі, хронічної втоми, ревматоїдному артриту, мігрені і багато чого іншого. На жаль, невелика кількість продуктів з ехінацеї реально містить її в своєму складі, а їх більшість забруднено арсеном і свинцем, тому дуже важливо купувати дану рослину тільки з надійного джерела або вирощувати самостійно.

Кориця

Кориця використовується в аюрведичній медицині як сильний протиблювотний, антидіарейний, бореться з метеоризмом,  антибактеріальний, протигрибковий, ларвицидний, нематицидний і інсектоцидний засіб. Вона навіть стимулює циркуляцію крові і знижує рівень цукру в крові. В цій спеції було знайдено два сильнодіючих компонента: коричний альдегід і евгенин, відомі своєю здатністю боротися з кишковою паличкою і метицилін-резистентним золотистим стафілококом.

Інші трави та спеції

Якщо ви хочете трохи більш творчо підійти до своєї першої медичної допомоги, можете спробувати застосувати ці трави. Ви можете навіть використовувати їх, щоб зробити свою власну натуральну антибіотичну мазь.

У список трав і спецій входять: петрушка, м’ята, лавровий лист, коріандр, перець, запашний перець, фенхель, аніс, орегано, кмин, чебрець, естрагон, гвоздика, кминне насіння, гірчиця, чилійський перець, майоран, кріп, мускатний горіх, кардамон, шавлія, базилік і розмарин.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook