Здоров'я та краса Схуднення

Не хочете мати зайвої ваги – змушуйте себе їсти

 Ви будете шоковані, але… Для того, щоб не поправлятись, треба змушувати себе їсти! Як це працює, як впливає на організм і вашу вагу, пояснює експерт.

Стійте! Та зупиніться же! Покладіть ту здобну булочку на місце! Я кажу “змушувати”, а не їсти, те що хочеться…

Стандартна рекомендація тим, що намагаються протидіяти розростанню жирової тканини – “треба їсти на піввідра менше”. Толку з таких порад як з козла молока, адже коли людина намагається їсти менше, голод змушує їсти більше. Ви це не раз проходили. Я вам більше скажу, люди поправляються не тому, що їдять відрами, а тому що отримують надто багато калорій з їжею. І для того, щоб перебрати з калоріями багато їжі не потрібно. Наприклад: 400 грамів горіхів – явно не відро, але для більшості людей така кількість їжі перевищить денну норму калорій.

Я ж пропоную зворотнє: змушувати себе їсти… певні продукти. Ні, це не жироспалюючі продукти, як вам розказують мої колеги, це їжа, що добре стимулює ситість на задану калорійність, тобто викликає ситість, даючи мало калорій. Ситість – саме те, на що вам варто навести фокус, якщо не хочете переїдати. А ви не хочете, я знаю. Тобто, змушуючи себе їсти певні продукти, вам буде важче переїсти, навіть якщо шоколадом буде заповнена вся хата, а сливовим варенням будуть обмазані стіни.

Що від вас вимагається?
Змушуйте себе з’їдати щодня:
близько кілограма овочів та фруктів;
порцію м’яса чи риби;
порцію каші.
Якщо у вас немає конструктивних харчових звичок, то вам дійсно на початку прийдеться себе змушувати виконувати цей план. Наберіться терпіння, звичка потребує часу.

При умові дотримання цих простих правил, вам буде напрочуд важко поправитись. Адже важко переїдати, коли ти ситий.

Консультує тренер та експерт зі схуднення Мандзяк Віктор

 

Дата публікації: 11.09.2020 img Поділитися