Здоров'я та краса Сам собі лікар

Постійно хочеться солоденького? Ось чим ви можете хворіти…

Час від часу всіх тягне на солоденьке, але, якщо ви не в змозі контролювати своє бажання, тоді можливо в організмі трапився якийсь збій. Фахівці розповіли, на які захворювання це може вказувати.

Вчені зазначили, що справа може бути в постійному стресі, оскільки через нього організм витрачає у два рази більше енергії. Багато людей заїдають нервову напругу чимось солоденьким, але настрій від цього поліпшується лише на короткий час, а при регулярному вживанні цукру — проблеми зі здоров’ям неминучі. У таких ситуаціях, краще знайти інші способи для розслаблення.

Крім цього, сильна тяга до солодкого може свідчити про остеохондроз, який прогресує, коли артерії, які доставляють кров до клітин мозку, перебувають у скрутному становищі й мозок не отримує достатньої кількості глюкози. В результаті організм починає вимагати швидких вуглеводів, щоб заповнити дефіцит.

Бажання з’їсти тістечко або шоколадку також може вказувати на проблеми зі шлунково-кишковим трактом, зокрема, коли у людини підвищена кислотність, дисбактеріоз або порушений процес засвоєння амінокислот і мінералів.

Також причиною непереборної тяги до солодкого лікарі назвали перенесену хворобу Боткіна (гостре інфекційне захворювання печінки, викликане вірусом гепатиту A).

Дата публікації: 27.08.2021 img Поділитися