Здоров'я та краса Народна медицина

Пережити “жіночу” паузу можна без пігулок

Перш ніж починати приймати дорогі пігулки, спробуйте засоби народної медицини. Не робіть перерв! І за три місяці ви забудете про приливи.

Після 50 років у жінок настає клімакс. Для багатьох це важкий період: підвищується тиск, а часом і температура, порушується робота серцево-судинної системи.

Перш ніж починати приймати дорогі пігулки, спробуйте засоби народної медицини. Візьміть порівну шавлії, сушениці, глоду, цимаципухи, собачої кропиви, шишок хмелю. Подрібніть усе, перемішайте. Столову ложку суміші залийте 300 мл окропу і тримайте на водяній бані 15 хвилин. Потім 40 хвилин настоюйте. Приймайте по третині склянки 3-4 рази на день.

А щоб заспокоїти нервову систему, неодмінно додайте суміш соків – лимонного, чорної редьки, червоного буряка, мед і горілку (все в рівних дозах). Готовий препарат тримайте в холодильнику. Приймайте впродовж трьох місяців щоранку та ввечері по столовій ложці. Не робіть перерв! І за три місяці ви забудете про приливи. Аби й надалі зберегти хороше самопочуття, повторюйте курс щовесни.

Дата публікації: 17.03.2017 img Поділитися