Діти Супермама

Як вибрати одноразові пелюшки для малюків

Постійне прання та прасування тканинних пелюшок виснажує маму, забирає десятки годин дорогоцінного часу. Візьміть у пологовий будинок, використовуйте вдома та на прогулянках зручні одноразові дитячі пелюшки.

Постійне прання та прасування тканинних пелюшок виснажує маму, забирає десятки годин дорогоцінного часу. Візьміть у пологовий будинок, використовуйте вдома та на прогулянках зручні одноразові дитячі пелюшки. Замовити оптимальну кількість гігієнічних засобів для немовлят зручно онлайн в Аптеці 911

Чому мінімальний розмір пелюшок 60 см?

Виріб розрахований на габарити малюка. Маленькі серветки малюк легко мне, з’являються складки, є ризик виникнення попрілостей та дерматиту. Стандартний розмір виробів для немовлят 60х60 та 60х90 см. На такій підстилці дитині зручно лежати, крутитися, перевертатися, рухати ніжками та ручками.

Чому зручні якісні одноразові пелюшки?

Виробники спільно з педіатрами та дерматологами активно застосовують інноваційні технології у дитячій гігієнічній продукції. На відміну від класичного шматка тканини на завжди сухій пелюшці дитині комфортно, компоненти виробу не викликають алергії, сеча не протікає на матрац.

 Золотий стандарт пелюшки – три шари

Нижній шар виготовлений з тонкої водонепроникної плівки. Це не целофан: у гігієнічних виробах нижній шар пропускає повітря, забезпечує нормальну вентиляцію на рівні бавовняної тканини та бамбука. У якісних виробах нижній шар не ковзає, має гарне зчеплення з простирадлом або наматрацником.

Внутрішній шар із волокон целюлози або гіпоалергенної синтетики з максимальним абсорбуючим ефектом. Поглинальна здатність внутрішнього шару відрізняється у різних виробників. Оптимальний рівень поглинання від 350 мл для подорожей – від 600 мл.

Контактний шар створений із нетканого матеріалу. На поверхні немає переплетень волокон та вузликів, ніщо не натирає і не дратує ніжну шкіру. Мембранна структура швидко відводить вологу, залишається сухою, не пропускає рідину назад.

Коли потрібні пелюшки з нетканого матеріалу

Одноразові пелюшки зручні у пологовому будинку, коли у мами немає навичок та повноцінних умов для догляду за немовлям. Вироби з водонепроникним шаром рятують під час прогулянок, незамінні на масажі та огляді у педіатра. Влітку замість підгузків зручніше використовувати одноразові простирадла – малюк не перегрівається, отримує максимум повітря та вітаміну D.

При замовленні медикаментів, косметики та гігієнічних засобів на сайті Аптеці 911 доставка в міста України кур’єрськими службами безплатна.

Дата публікації: 26.01.2022 img Поділитися