Здоров'я та краса Краса

П’ять диво-вправ для пружного бюста

Якщо використовуватимете ще й маленькі гантельки – результат буде відчутним. 

Маєте шанс трішечки допомогти матусі-природі, яка залишила нам небагато шансів змінити форму бюста. Достатньо виконувати нескладні вправи, щоб зберегти м’язи грудей пружними. Виконувати їх потрібно щодня – вранці чи ввечері. Вправ багато, тому виберіть собі тільки ті, які вам найбільше сподобаються. 

1. СТИСКАННЯ ДОЛОНЬ. Станьте прямо, ноги на ширині плечей. Долоні складіть перед собою, пальцями догори, лікті на рівні грудей. Двічі на „раз-два” сильно стисніть нижні частини долонь, на „три” поверніть пальці до себе, на „чотири” випряміть долоні, на „п’ять” опустіть руки вниз, на „шість” складіть руки перед собою. Вправу повторіть 5-8 разів.

2. ЗЧЕПЛЕННЯ ПАЛЬЦІВ РУК. Станьте прямо. Ноги на ширині плечей. Підніміть зігнуті в ліктях руки на рівень обличчя. Міцно зчепіть пальці рук. Потім різкими рухами намагайтеся розвести руки в боки. Вправу повторіть 10-12 разів.

3. ПОЧЕРГОВЕ ПІДІЙМАННЯ РУК. Станьте прямо, ноги разом. На „раз” підійміть праву випрямлену руку вгору (м’язи розслаблені) й відведіть її за голову, на „два” намагайтеся ще далі відвести руку назад, на „три” опустіть руку вперед-вниз. Ті ж рухи – але лівою. Повторіть вправу 4-6 разів кожною рукою.

4. ПІДІЙМАННЯ РУК. Станьте прямо. На „раз” підійміть випрямлені руки плавним рухом уперед, на „два” розведіть їх у боки, на „три” поверніть долоні догори, на „чотири” підійміть руки над головою і сплесніть у долоні, на „п’ять” опустіть руки вниз, на „шість” поверніться у вихідне положення.

5. ОПИСУВАННЯ КІЛ РУКАМИ. Станьте прямо. Ноги на ширині плечей, ступні паралельні. Ліву руку покладіть на стегно, правою опишіть велике коло (м’язи розслаблені), починаючи рух уперед. Вправу виконуйте у швидкому темпі. Опишіть рукою таким чином три кола на „раз, два, три”. Наступні три кола – на „чотири, п’ять, шість” починайте з руху назад, тобто в протилежний бік. Потім покладіть праву руку на стегно, а лівою описуйте кола. Повторіть вправу кожною рукою 3–5 разів.

 

Дата публікації: 22.05.2018 img Поділитися