Здоров'я та краса Сам собі лікар

Ось як зміцнити імунітет під час пандемії. Поради лікарів

Лікарі назвали основні правила, які допоможуть зміцнити імунітет кожної людини.

На тлі пандемії коронавірусу багато хто задумався над зміцненням імунітету. Ось чотири основних правила, як можна це зробити:

Здорове харчування

Зокрема, видання Orlando Health відзначає, що здоровий кишечник є ключовим чинником у боротьбі з інфекціями. Лікарі рекомендують вживати в їжу шпинат, гриби, полуницю і інші продукти, насичені поживними речовинами, такими як вітаміни А, С і D.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), для людей, що знаходяться на карантині, важливо дотримуватися здорової дієти. Обмежений доступ до свіжих продуктів призводить до збільшення споживання продуктів з високим ступенем переробки, які, як правило, містять багато жирів, цукру і солі. Такі зміни в харчовій поведінці можуть мати негативний вплив на імунітет.

Повноцінний сон

Ще одним важливим моментом є повноцінний сон. Імунна система схожа на комп’ютер – їй потрібні хвилини відпочинку, щоб вона не перегрілася. Сон перезавантажує систему.

Що насправді зміцнює імунітет? | Центр громадського здоров'я

Ніякого стресу

Крім цього, важливо зменшення стресу. Як пише The New York Times, під час пандемії коронавірусу, людям, що піддаються впливу стресу, лікарі радять відпочити від новин про вірус, частіше говорити з людьми, яким вони довіряють.

Спорт

Також важливо приділяти увагу спорту, оскільки важливим стимулом для імунної системи є фізичне навантаження. Лікарі рекомендують тренуватися по 30 хвилин п’ять днів на тиждень (мінімум). В даний час тренування і заняття спортом можна влаштувати вдома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

10 порад, як зміцнити імунітет від лікаря Валіхновського

Як зміцнити імунітет без ліків. Поради натуропата

Дата публікації: 10.04.2020 img Поділитися