перед сном

Ніколи не лягайте спати, доки не зробити цих шість важливих речей

Цих шість речей важливо робити щодня перед сном, аби зранку прокидатися у спокої і гарному настрої. Обов'язково це зробіть!

Увечері варто знайти час для релаксації та осмислення подій, які відбулися протягом дня, занурення у спогади. Однак не завжди вистачає часу на це, і не всі мають звичку витрачати час перед сном на такі роздуми. Проте є кілька важливих речей, які варто зробити перед сном.

Пригадайте всі події дня

Кожен день приносить з собою важливі уроки та щасливі моменти. Перед тим як заснути, згадайте всі події, що відбулися сьогодні. Проаналізуйте свої дії, вчинки та емоції. Розуміння прожитого дня допоможе краще підготуватися до завтрашнього.

Висловіть подяку за все

Незалежно від того, яким був день — успішним, радісним чи складним, варто навчитися дякувати за нього. Життя — це дар, який не завжди належно цінуємо.

Радимо також прочитати: Корисні, але шкідливі: хочете міцно спати – не їжте ці продукти перед сном!

Промовте молитву від душі

Подяка може бути виражена у формі молитви. Не обов’язково довго молитися перед сном, можна просто сказати, що любите Бога і поговорите з Ним завтра. Це буде щира молитва. Не варто свідомо уникати молитви, Бог чекає, бо любить.

Попросіть вибачення

Не можна лягати спати, тримаючи образи в душі і не вибачившись. Наступний день може і не настати. Життя занадто коротке для сварок і образ, краще витрачати його на любов.

Довірте Богу свій завтрашній день

Перед сном емоційний стан може бути різним. Іноді не хочеться прокидатися вранці, а іноді хочеться, щоб ранок настав швидше. У Біблії сказано: «І це мине». Тому довірте Богу своє життя, і Він добре подбає про ваш завтрашній день.

Обійміть близьких

Щоденна метушня змушує нас забувати про прояви любові. Не забувайте виявляти свою любов до рідних і близьких — це дуже важливо.

Прочитайте також: Чотири запитання, які мають батьки ставити дитині перед сном

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook