Більшість людей любить котів. Хтось більше, хтось менше, однак лише деякі люди відчувають до котів відверту неприязнь. Причому ці люди навряд чи зможуть пояснити причину своєї поведінки. Психологи стверджують, що ненависть до кішок – серйозний привід задуматися про своє психічне здоров’я.
Давно доведено, що кішки володіють унікальною біоенергетичною системою, яка входить в резонанс з біополем людини та навіть здатна його відновлювати. Коти навіть здатні лікувати цілий ряд людських хвороб.
Домашній кіт – це показник енергетичної та емоційної атмосфери в сім’ї. Якщо в сім’ї все добре, то і домашній улюбленець буде здоровим і активним. У складні часи, коли члени сім’ї сваряться і скандалять, кішки можуть ставати агресивними, робити шкоду і навіть хворіти.
Якщо у кота почалися раптові проблеми з поведінкою або зі здоров’ям, потрібно задуматися, чи гарна у тебе атмосфера у будинку. Кішки болісно переносять розлад між господарями. До слова, під час сварки коти часто емоційно реагують і стають на бік того, хто правий, лащаться до нього.
Всі ці приклади доводять, що кішки добре розуміють наші емоції та почуття. Від цього також залежить ставлення кішок до людей. Є люди, до яких кішки не йдуть і явно їх цураються. Від цієї людини йдуть негативні емоції.
Психологи стверджують, що любов до котів – це ознака нормального психологічного здоров’я. Також вони виділили кілька груп людей, які не люблять котів.
Котів не люблять злочинці, недооцінені та зарозумілі
1. Доведено, що близько 90% людей, що мають проблеми з алкоголем, не люблять кішок. Можливо, варто задуматися про свою залежність?
2. Неприховану неприязнь до котів відчувають жінки зі складною долею, які були незаслужено ображені чоловіками. А також люди, які в дитинстві піддавалися фізичному і моральному насильству. Річ у тім, що у цих людей є психологічні проблеми, з якими вони не розібралися.
3. Особливо не люблять котів злочинці, ґвалтівники, злодії. Відбувається це на підсвідомому рівні. Людина підсвідомо знає, що кіт на енергетичному рівні відчуває її гріхи. Такі люди вважають за краще триматися від кішок якомога далі.
4. Котів недолюблюють і ті, хто відчуває себе недооціненим. На підсвідомому рівні ці люди відчувають бажання, щоб ними захоплювався весь світ, а кішки відчувають це. Людям складно визнавати свою зарозумілість, тому вони уникають котів.
Якщо людина не любить котів, це привід задуматися про психологічні проблеми, розібратися в собі й змінити життя. До речі, зробити це можна, взявши в будинок кота.
Людина, яка любить котів, щаслива і задоволена життям. Адже їх м’які лапки, довгі вуса і затишне муркотіння здатні зцілювати!