Відчуваєте слабкість, частий головний біль, поганий настрій? Енергії додадуть… прикраси з камінням

Попереду – похолодання, різкі зміни атмосферного тиску, короткий світловий день, дощі. У цей період люди часто почуваються знесиленими та ослабленими і потребують додаткової енергії. Її може додати каміння.

Енергію і сили дадуть: гранат, рубін, сердолік, червона яшма, скам’яніле дерево.

Рубін – один з найкращих варіантів для тих, чия робота не пов’язана з постійним фізичним навантаженням. Він дає багато сильної і досить тонкої енергії, рятує від перевтоми. Не має побічної дії у вигляді підвищеної тяги до рухової активності, дратівливості, безсоння. Це – ідеальний багатофункціональний камінь для підвищення імунітету, боротьби з інфекціями, поліпшення якості крові та зняття застоїв.

Сердолік – один з основних каменів, які сприяють зміцненню здоров’я. Він зігріває, дає життєві сили, стимулює органи з низькою енергетикою, має потужну противірусну та протизапальну дію. Камінь допомогає практично при будь-яких захворюваннях і травмах, знімає запальні процеси і прискорє одужання. При ударах, ушкодженнях зв’язок, переломах сердолік бажано фіксувати безпосередньо на хворому місці, змінюючи камінці в міру їх енергетичного забруднення. Якщо стан хворого органу допускає проведення масажу, дуже стане в нагоді сердоліковий масажер.

Нефрит не потребує особливих рекомендацій, його вплив на імунітет і роботу внутрішніх органів – загальновідомий. Він дає фізичну і емоційну витривалість, стабільність, допомагає зняти напругу. Камінь включає правильні інстинктивні реакції тіла, тому буде дуже корисний в умовах ожеледиці. Способів застосування нефриту, крім носіння на тілі, дуже багато. Нефрит – один з каменів-лідерів за асортиментом вироблених з нього лікувальних виробів: різні види нефритових масажерів, нефритові подушки і маски, килимки з нашитими на них пластинами нефриту – всі ці предмети ефективно допомагають зціленню.

Червона яшма забирає втому, підвищує загальний тонус, дає потужну волю до життя. Прекрасно працює в парі з сердоліком. Камінь можна носити на собі, розтирати пальці рук і долоні, масажувати крижі.

Гранат дає потужну і різку енергію, спонукають до активних дій.

Скам’яніле дерево допомагає справлятися зі значними навантаженнями, збільшує життєві сили організму, захищає від інфекційних захворювань і травм, допомагає відновлюватися після хвороб, які часто підстерігають нас в міжсезоння і холодну пору року. Прекрасно працює в парі з нефритом!

Цитрин – потужний енергетичним очищувач і регенератор, стабілізує роботу головного мозку, нервової та ендокринної систем, психіку. Дає гарний настрій, оптимізм, прекрасно підтримує емоційний тонус, допомагаючи збереженню внутрішніх ресурсів, коли бракує сонця, тепла і світла.

Рожевий кварц створює відчуття внутрішнього комфорту, знімає стрес. Цей камінь допомагає ставитися до себе і оточуючих ніжно і дбайливо, не заганяти себе, приглушує спалахи дратівливості. Відновлює роботу серця і серцево-судинної системи.

Родохрозит моментально покращує настрій, допомагає підтримувати позитивний психоемоційний стан, дає відчуття внутрішнього комфорту, радість життя.

Намисто або браслет з поєднання гірського кришталю з флюоритом і аметистом добре допомагає метеочутливим людям, тамуючи головний біль, запаморочення і якусь замутненность сприйняття, що виникають при зміні погоди. Ці камені допоможуть зберігати нормальну працездатність і концентрацію уваги при високих розумових і емоційних навантаженнях, які, як правило, виникають наприкінці року. Кожен з цих каменів дуже хороший сам по собі, але найкраще застосовувати їх саме в такому поєднанні.

Загальнооздоровчу дію має поєднання гірського кришталю з зеленим авантюрином і геліотропом. Таке намисто або браслет добре одягати на ніч, допомагаючи організму ефективніше відновлюватися уві сні.

Застосування каменів не є панацеєю і не виключає повністю потребу в лікарській допомозі і медикаментах, однак дозволяє значно знизити кількість звернень до лікарів і вживання препаратів, прискорити процеси одужання, жити більш здоровим і гармонійним життям.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook