Іноді треба прислухатися до своєї внутрішньої дитини. І здійснити її мрію, навіть якщо вона видається шаленою та нереальною.
Одного разу дівчинці наснився слон
У сім’ї захворіла дівчинка на незрозумілу хворобу. Лікар не виявив жодних ознак хвороби, і єдиний рецепт, який він зміг прописати – це розвеселити її. Однак, це було складне завдання!
Дівчинка нічого не хотіла, все те, що любила, – не тішило і не радувало її. Вона явно втратила контакт із життям, контакт із собою.
І ось одного разу їй наснився слон. Справжній живий слон. І їй дуже захотілося побачити слона! Вона згадала, як тато обіцяв відвести її у зоопарк. Вона сказала про це мамі, мама сказала тату, і тато відразу поїхав а магазин і привіз їй іграшкового слона. Але дівчинка сумно подивилася на іграшку і сказала: ні, це зовсім не те!
Спочатку тато, як будь-яка розумна людина на його місці, запевняв її, що привести додому слона – це все одно, що дістати сонце з неба. Але дівчинка була невблаганною: звісно, сонце дістати – точно неможливо, а слон – це зовсім інша річ.
Історія про дівчинку-Кульбабку, яка народилася ангелом
Неможливе – можливе
І тоді тато, який звісно, дуже любив свою доньку і дуже хотів, щоб вона одужала, вирушив у цирк і домовився про те, щоб привести додому слона! Виявилося, що для цього потрібно заплатити зовсім небагато. Ну, і трохи просто зламати стереотипи у своїй голові.
Провівши день із слоном, дівчинка ожила. Вона реготала і плескала в долоні, дивлячись на те, як він крутить своїм хоботом і як йому подобається солодкий горіховий торт.
І коли наступного дня, прокинувшись, вона побачила, що слона вже немає, вона навіть не засмутилася, а заявила мамі, що одужала і тепер може спокійно піти до нього в гості сама.
Ось така добра, і як мені здається, цілком реальна історія про те, що чудеса творяться своїми руками, і для серця, що любить, нічого неможливого немає. Про те, що потрібно слухати свою внутрішню дитину, і якщо вона втратила зв’язок із життям, потрібно просто виконати її ось навіть таку неможливу мрію. А у вас є така “нереальна” мрія?
Навіщо дітям і дорослим мріяти. Читати всім батькам!
Авторка – психологиня Марина Григорьєва