Здоров'я та краса Краса

Купальник: еволюція та революція. Як змінювалися мода на купальники упродовж 100 років

Мабуть жодне вбрання так не змінилося за 100 років, як купальник!

ХІХ століття. Панянки купаються тільки у довгих сукнях з кринолінами. Чепчик слугує купальною шапочкою, а роль пляжних туфель виконують чобітки.

 

1925 рік. Французька співачка Сьюзі Солідор першою наважилася оголити на пляжі руки та ноги.

30-ті роки. Від цнотливого купального костюму зосталися тільки шорти, що прикривають пупок, і простенький бюстгальтер на широчезних бретелях.

1946 рік. Відстань між ліфом і купальними трусами збільшується на цілих 10 см! Ця модель називається „атомом” – тобто найменшим купальником. Того ж року модельєр Луї Рейяр створює перше бікіні – купальник іще менших розмірів. Для його демонстрування запрошують танцівниць з „Мулен Руж”.

1964 рік. Руді Гернрайх вигадав одягнути жінок у труси на лямках – це була перша спроба запропонувати панянкам засмагати топлес.

 

1974 рік. Купальник „тане” на очах, дедалі більше оголюючи жіноче тіло. На пляжі з’являються жінки в стрінг-бікіні (крихітний трикутник спереду і вузенька смужка, що оголює сідниці, ззаду).

80-ті роки. Купальники у спортивному стилі люмінесцентних кольорів вигідно підкреслюють контури фігури. Цього ефекту досягають завдяки еластичній лайкрі. Новий варіант трохи нагадує моделі ретро. Популярні закриті фасони, асиметрія.

1990 рік.У моду знову повертається висока посадка.

1998 рік. Відкриті труси приходять на зміну спортивним шортам, деякі дизайнери пропонують надягати зверху коротенькі спіднички.

2000-ні роки. Моделі вражають розмаїттям кольорів та фасонів – від шортиків до стрінгів.

2018 рік. У тренді шнурівки і лямочки.

Дата публікації: 16.05.2018 img Поділитися