Діти Духовність

Кожна дитина приходить в цей світ вчасно

Народження дитини ніколи не буває “пізно” або “рано”. Це не тільки подарунок від Господа, але і нові обов’язки, нове покликання, нові випробування для чоловіка та жінки.

Бог дарує батькам істоту, яка є повністю безахисною, і душею, і тілом. Це дуже велика відповідальність, бо в кінцевому Суді перед Богом батьки будуть відповідати за живі душі своїх дітей. За розповідями деяких церковних письменників, стан душі дитини дуже залежний від стану серця батьків в священний момент розпаду.

Ми часто ускладнюємо собі наше життя, коли ганяємось тільки за матеріальними благами. Але чому ж ми не думаємо про те, що чим більше у нас цивілізованих благ, тим більше проблем ми додаємо своїй родині та собі. Йдеться про цивілізовані блага в розумній кількості. В гонитві за грошима ми втрачаємо наш внутрішній спокій.

Ми розгублені. Жінки змушені працювати багато, бо не вистачає грошей, а діти в свій час залишаються без матерію Ми втрачаємо сенс та призначення сім’ї через якісь незначні речі. Це величезна помилка, і це нам потрібно зрозуміти. І тоді такі проблеми почнуть зникати.

Гідна неповаги та жінка, яка нудьгує, коли в неї вдома є діти. Вона просто пишається титулом матері, але при цьому нічого не робить для них. Для неї діти – це просто її головна прикраса.

Джерело

Дата публікації: 17.09.2019 img Поділитися