молитва до Тетяни

Головна молитва до святої великомучениці Тетяни, яку промовляють 12 січня

12 січня християни моляться до святої Тетяни, та просять здоров’я для себе та своїх рідних. Обов'язково прочитайте цього дня особливу молитву.

День святої великомучениці Тетяни, згідно з новим церковним календарем, вшановуємо 12 січня. Цього дня читають особливу молитву.

Молитва до святої великомучениці Тетяни

О, свята мученице Тетяно, невісто найсолодшого Жениха твого Христа! Агнице Агнця Божественного! Голубко цнотливості, запашне тіло ти одягнула стражданнями як царськими ризами, до соборів небесних приєднана, торжествуєш нині у славі вічній, від днів юності ти обіцяла Богові бути служителькою Церкви, цнотливість ти зберегла і полюбила Господа більше за всі блага!

До тебе ми молимося і тебе просимо: вислухай наші сердечні благання і, не відкидаючи наших молінь, подаруй чистоту тіла і душі, надихни любов до божественних істин, введи нас на путь чеснот, виблагай нам у Бога ангельську охорону, вилікуй наші рани, огороди юність, подаруй старість безболісну і безбідну, відвідай нас, сущих у в’язниці гріха, скоро настанови нас на покаяння, розпали полум’я молитви, не залиш нас сиротами, щоб, славлячи твої страждання, ми возсилали хвалу Господу нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook