Сім'я Стосунки

Про що “говорить” колір очей?

«Зелені очі бувають або у дурненьких, або у божевільних», – жартома писав один відомий письменник. А от думка психологів – інша і серйозна. Переконайтесь самі

На думку психологів, зеленооких людей характеризують як стабільних, надійних і принципових. Попри впертість і твердість характеру, конфлікти вони вирішують зазвичай мирним шляхом, або ж узагалі уникають їх.

Люди із зеленим кольором очей дуже вірні і віддані. Люблять гаряче, пристрасно, по-особливому висловлюють свою доброту і ніжність. Не дарма кажуть: зеленоокі володіють особливою сексуальною енергією.

Володарі сіро-зелені очей не бачать  перешкод, вирішують будь-які проблеми. З їх силою волі не зрівняється жодна інша людина. Яку б мету ці люди не поставили — досягають. У народі про таких кажуть: «уміють вирішити – уміють жити».

Людям із сірим кольором очей щастить найчастіше і всюди: в кар’єрі, в коханні, навіть там, де це майже неможливо.  Бо володарі сірих очей сміливі, розумні й допитливі. Безстрашно і без зволікання вирішують усі поставлені завдання. Найчастіше вони однолюби, і дуже ревниві. Хоча не завжди афішують свою схильність до ревнощів.

Володарі голубих очей цілеспрямовані і навіть трішки «твердолобі», спокійні і впевнені у собі люди. Сентиментальність — це не про них. У будь-якій непевній ситуації сльози при них не лийте, вони вас не пожаліють.

Характер людей із темно-блакитними очима можна порівняти з погодою, коли світить сонце, але одночасно гримить грім і є злива. Вони наполегливі, але при цьому можуть бути дуже м’якими. А ще вони легко піддаються власним примхам і швидко змінюють настрій.

Ті, у кого синій колір очей, справжні романтики. Вони чуттєві та емоційні, легко і щиро закохуються. Пристрасть, непередбачуваність, спонтанність — це все про них. Люди із синіми очима дуже прямолінійні, люблять конфліктувати, доводячи справедливість.

Кароока людина. Описати її кількома словами? Основні її характеристики: привабливість, чуттєвість, дотепність. Психологи пов’язують карий колір очей із розвиненим інтелектом. Проте, куди ховатися від запальності і упертості цих людей психологи наразі не підказують…

Мрійливими і сором’язливими можна назвати тих, у кого світло-карі очі. Ці люди дуже працьовиті, старанні. На них можна покластися, вони завжди раді допомогти. А ще вони не терплять психологічного тиску, тому найчастіше вирішують усе самостійно, розробивши індивідуальний план.

Темно-карий колір очей мають  привабливі і товариські люди. Вони дуже швидко знаходять спільну мову з оточуючими. Легко закохуються, але так само легко і розлюблюють.

Чорні очі — це про силу і життєвість, ініціативу, сміливість, рішучість. Чорноокі чоловіки дуже велелюбні, готові на все заради об’єкта обожнювання, навіть дістати зірку з неба.

Дата публікації: 09.11.2019 img Поділитися