Діти Сім'я

Конструктори LEGO City: знайомимось з великим містом

LEGO City допомагає дітям адаптуватися в умовах мегаполісу, познайомитися з тим, які завдання виконують різні міські служби та як вони взаємодіють між собою та з мешканцями міста.

LEGO City – це одна з лінійок конструкторів знаменитої данської компанії. Випуск таких наборів почався ще у 60-х. Для складання пропонувалися різні міські об’єкти. Традиційно компанія тестує новинки та включає перші набори з новою тематикою у вже відомі колекції. На початку 70-х комплекти поступово були доповнені різними фігурками, але вони не відповідали загальній спрямованості сюжету, тому не було зв’язку між ігровими персонажами та об’єктом для збірки. Після того, як недоробки були усунуті, серія стала самостійною. В інтернет-магазині Панама можна купити конструктори LEGO City із швидкою доставкою замовлення за призначенням.

Різноманітні сюжети, який доповнюють один одного

Набори з цієї серії допомагають дітям адаптуватися в умовах мегаполісу. З їх допомогою дитина зможе познайомитися з тим, які завдання виконують різні міські служби та як вони взаємодіють між собою та з мешканцями міста. У 1991 році колекція поповнилася різними об’єктами, наприклад, пожежна частина, поліція, берегова охорона. На початку 2000-х лінійка отримала свою нинішню назву. 

Виробник вирішив не обмежуватися тільки міськими структурами та прагне познайомити учасників гри з об’єктами різної тематики. Так у каталозі LEGO City з’явилися окремі напрямки – видобуток корисних копалин, Арктика, залізниця, дослідження морських глибин і багато інших пропозицій. 

Відзначимо ряд характерних особливостей:

  • Велика цільова аудиторія. В каталог входять набори призначені для хлопчиків і дівчаток 4-12 років. Пропоновані варіанти стали об’єктом колекціонування, а набори з великою кількістю елементів із задоволенням збирають не тільки підлітки, а й дорослі.
  • Взаємозв’язок сюжетів. Деталі з різних комплектів сумісні між собою. Пропозиції доповнюють одна одну, тому зібрані об’єкти дозволяють відобразити міську інфраструктуру у повному обсязі.
  • Реалістичність. За допомогою таких конструкторів дитина може навчитися правильній поведінці на вулиці, вивчити призначення різних транспортних засобів. Для збірки пропонуються реальні об’єкти, які виконують практичні завдання.
  • Вчимо правила дорожнього руху. Окремі набори допоможуть малюкові освоїти ази правил дорожнього руху, а також познайомлять з тим як повинні поводитися пішоходи на вулицях великого міста. Деякі комплекти включають різні види міського транспорту і деякі дорожні знаки. Тематичні фігурки з високим рівнем деталізації внесуть у гру різноманітність і допоможуть відтворити різні сюжети та події з міського життя.

 

Дата публікації: 14.12.2020 img Поділитися